• Ваш кошик порожній!

Дерево Щастя з камінням Гірський кришталь

Артикул:9290076
Немає відгуків
200 грн
Liqpay
Оплата LiqPAY
online на сайті
 
Забрати з магазину
Забрати з магазину
Адреса: м.Одеса, вул.Жуковського 17
 
Нова пошта по Україні
Нова пошта
по Україні та за кордон
від 70 грн ok
Укрпошта
Ukrposhta
по Україні та за кордон
від 45 грн ok

Опис Дерево Щастя з камінням Гірський кришталь

Гірський кришталь - це безбарвний кристалічний мінерал, який має багато корисних властивостей і може бути застосований в особистому житті різними способами.

Основна користь від гірського кришталю полягає в його енергетичних властивостях. Він вважається каменем гармонії, зубоження негативної енергії і відновлення балансу в організмі. Тому, застосування гірського кришталю в особистому житті може бути способом підвищити енергетичний рівень, зняти стрес, поліпшити настрій і загальний самопочуття.

Основні способи використання гірського кришталю в особистому житті включають:

1. Медитація: Гірський кришталь може бути використаний під час медитації для підвищення концентрації і глибини медитаційного досвіду.

2. Захист від негативної енергії: Гірський кришталь відомий своєю здатністю притягувати в себе негативну енергію та знищувати її. Він може бути носитись як прикраса або триматись в руці під час складних ситуацій, щоб відбити негатив і зберегти позитивну енергію.

3. Просвітлення і інтуїція: Гірський кришталь також вважається каменем самопоставлення і підтримки духовного росту. Він може допомогти налагодити зв'язок з внутрішнім "я" та розвинути інтуїцію.

4. Покращення сну: Володіючи успокійливими властивостями, гірський кришталь може бути розміщений поруч з ліжком або розташований в спальні для поліпшення сну.

Крім цього, гірський кришталь також може бути використаний для виготовлення прикрас, амулетів або талісманів, які носяться як символи захисту, краси та духовного росту.

Загалом, гірський кришталь є цінним мінералом, який може мати багато корисних застосувань у особистому житті. Він володіє чудовими енергетичними властивостями і може допомогти поліпшити самопочуття, емоційний стан і загальну якість життя.Відгуки Дерево Щастя з камінням Гірський кришталь

Дерево Щастя з камінням Гірський кришталь Дерево Щастя з камінням Гірський кришталь Дерево Щастя з камінням Гірський кришталь