• Ваш кошик порожній!

Кольє - Чітки з дерев'яними намистинами Улоу

Артикул:9080944
Немає відгуків
Кольє - Чітки з дерев'яними намистинами Улоу
136 грн
Liqpay
Оплата LiqPAY
online на сайті
 
Забрати з магазину
Забрати з магазину
Адреса: м.Одеса, вул.Жуковського 17
 
Нова пошта по Україні
Нова пошта
по Україні та за кордон
від 70 грн ok
Укрпошта
Ukrposhta
по Україні та за кордон
від 45 грн ok

Опис Кольє - Чітки з дерев'яними намистинами Улоу

У системі феншуй гарбуз Улоу має кілька значень та символічних інтерпретацій.

1. Захист від негативної енергії: Гарбуз вважається потужним символом захисту від негативних сил та злих духів. Вона може використовуватися для прикраси будинку та приміщень, щоб відобразити негативну енергію та оберігати її мешканців.

2. Різноманітність та процвітання: Гарбуз також символізує багатство, розмаїтість та процвітання. Її форма і колір асоціюються з родючістю та достатком у природі. Приміщення прикрашене гарбузами може залучити позитивну енергію та допомогти залучити багатство та успіх.

3. Завершення циклу: Гарбуз представляє циклічність та завершення. Вона є символом закінчення певних фаз життя та початку нового циклу чи можливості. У цьому контексті гарбуз може використовуватися, щоб допомогти завершити деякі аспекти життя та відкрити нові можливості.

4. Захист від злих очей та прокльонів: У деяких культурах гарбуз використовується як амулет або талісман для відведення злих очей та захисту від прокльонів. Її форма і колір вважаються здатними відбивати негативну енергію та захищати від поганих поглядів.

Загалом гарбуз у системі феншуй є позитивним і потужним символом, який може залучити благополуччя, захист, достаток та завершення циклу.

Відгуки Кольє - Чітки з дерев'яними намистинами Улоу

Кольє - Чітки з дерев'яними намистинами Улоу