• Ваш кошик порожній!

Кулон Гуань Інь зі шкіряним шнурком

Артикул:9081052
Немає відгуків
Кулон Гуань Інь зі шкіряним шнурком
80 грн
Liqpay
Оплата LiqPAY
online на сайті
 
Забрати з магазину
Забрати з магазину
Адреса: м.Одеса, вул.Жуковського 17
 
Нова пошта по Україні
Нова пошта
по Україні та за кордон
від 70 грн ok
Укрпошта
Ukrposhta
по Україні та за кордон
від 45 грн ok

Опис Кулон Гуань Інь зі шкіряним шнурком

Зображення богині широко використовують для залучення удачі та захисту будинку. Розташована обличчям до вхідних дверей, вона нейтралізує негативну енергію ці та робить будинок справжнім острівцем безпеки. Вміщена у важливих зонах вітальні, вона зберігає здоров'я, забезпечує комфортний емоційний клімат у будинку. Допомагає заспокоїти емоції, що розбушувалися, і не реагувати гостро на неприємності. При цьому вона приносить удачу і в коханні, роблячи людину палкішою і чуйшою. Окрім своєї власної сили Гуань-Інь має також здатність посилювати інші талісмани фен-шуй, що знаходяться з нею в одному просторі.

У Буддизмі Гуань Інь шанують як співчутливу рятівницю, бодхісаттву милосердя. Гуань Інь - кохана мати і божественна посередниця, близька до повсякденних справ своїх прихильників, є буддистською Мадонною, чия роль на Сході можна порівняти з роллю, яку Мати Марія грає на Заході. По всьому Далекому Сходу люди, які її шанують, прагнуть знайти її допомогу і керівництво в кожній сфері життя. Вівтарі, присвячені Гуань Інь, можна знайти у храмах, будинках та придорожніх капищах. Ім'я Гуань Ше Інь, як її часто називають, означає "та, хто спостерігає за світом, або прислухається до звуків світу". Згідно з легендою, Гуань Інь збиралася увійти до царства небесного, але зупинилася на порозі, почувши плач світу. Гуань Інь шанують як покровительку жінок, моряків, торговців, ремісників, тих, хто зазнає кримінального переслідування, а також охочих мати потомство. [У серцях людей] живе непохитна віра в рятівну благодать і лікувальні сили Гуань Інь. Багато хто вважає, що навіть просте повторення імені Гуань Інь миттєво привабить її присутність. Кристалічний Розарій Гуань Інь містить її мантри і є потужним засобом залучення її заступництва.


Для буддизму Махаяни Гуань Інь протягом багатьох століть є уособленням ідеалу бодхісаттви. Слово «бодхісаттва» буквально означає «істота бодхі», «просвітлена істота», істота, якій зумовлено стати Буддою, але хто відмовився увійти в блаженство Нірвани, давши обітницю врятувати всіх дітей Бога. Гуань Інь принесла обітницю бодхісаттви працювати з еволюціями цієї планети та цієї сонячної системи, показуючи їм шлях навчань Вознесених Владик.


Відгуки Кулон Гуань Інь зі шкіряним шнурком

Кулон Гуань Інь зі шкіряним шнурком