• Ваш кошик порожній!

Рознаді Гуггулу Байд'янатх (Rasnadi Guggul) Baidyanath) 80 табл. / 375 мг

Артикул:0701010
Немає відгуків
225 грн
Liqpay
Оплата LiqPAY
online на сайті
 
Забрати з магазину
Забрати з магазину
Адреса: м.Одеса, вул.Жуковського 17
 
Нова пошта по Україні
Нова пошта
по Україні та за кордон
від 70 грн ok
Укрпошта
Ukrposhta
по Україні та за кордон
від 45 грн ok

Опис Рознаді Гуггулу Байд'янатх (Rasnadi Guggul) Baidyanath) 80 табл. / 375 мг

Рознаді Гуггулу Байдьянатх є повністю натуральним препаратом, який має протизапальні властивостями.

Показання до застосування: * ревматизм * радикуліт (ішіас) * артрит * подагра * захворювання Вата доші.

Побічна дія: Рознаді Гугулу Байдьянатх не має жодних побічних ефектів, якщо приймати його відповідно до запропонованого дозування.

Спосіб застосування: По 1-3 таблетки двічі на день з Махараснаді Кватх або запиваючи водою після їди або за вказівкою лікаря. Аюрведичні препарати працюють цілісно, вони мають накопичувальною властивістю, яка досягається в результаті їх прийому протягом 3-х і більше тижнів, іноді курс лікування може триватиме 6 і більше місяців. Тривалість лікування та початок дії препарату залежить від різних факторів, таких як тяжкість та симптоми захворювання, вік, фізичний та психологічний стан пацієнта і т.д. Результати можуть змінюватись від людини до людині. Для отримання додаткової інформації зверніться до Вашого аюрведичного лікаря.

Спосіб зберігання: Зберігати в сухому, прохолодному місці, далеко від прямих сонячних променів. променів. Не заморожувати.

Не є лікарським засобом.

Доставка/Оплата
Товар до 300 грн відправляємо за попередньою оплатою
Кількість в упаковці
80 таблеток (кожна 375 мг)
Країна виробник
Індія
Склад
Кожна таблетка містить: Санскритське ім'я (ботанічне / англійська назва) кількість: Rasana (Плюхея ланцетна/Pluchea lanceolata) 30 мг Giloy (Тіноспора серцелиста / Tinospora cordifolia) 30 мг Erand mula (Кліщевина звичайна / Ricinus communis) 30 мг Deva Daru (Гімалайський кедр / Cedrus deodara) 30 мг Sonth (Імбір лікарський / Zingiber officinale) 30 мг Suddha Guggulu (Комміфора мукул / Commiphora mukul) 150 мг Excipients (наповнювачі) q.s.

Відгуки Рознаді Гуггулу Байд'янатх (Rasnadi Guggul) Baidyanath) 80 табл. / 375 мг

Рознаді Гуггулу Байд'янатх (Rasnadi Guggul) Baidyanath) 80 табл. / 375 мг Рознаді Гуггулу Байд'янатх (Rasnadi Guggul) Baidyanath) 80 табл. / 375 мг