• Ваш кошик порожній!

Браслет 7 намистин Білий нефрит

Артикул:9080881
Немає відгуків
Браслет 7 намистин Білий нефрит
100 грн
Liqpay
Оплата LiqPAY
online на сайті
 
Забрати з магазину
Забрати з магазину
Адреса: м.Одеса, вул.Жуковського 17
 
Нова пошта по Україні
Нова пошта
по Україні та за кордон
від 70 грн ok
Укрпошта
Ukrposhta
по Україні та за кордон
від 45 грн ok

Опис Браслет 7 намистин Білий нефрит

Нефрит - це декоративний мінерал, який використовується не тільки для створення ювелірних виробів, але й має цінність у особистому житті. Ось деякі застосування нефриту в особистому житті:

1. Енергетична зарядка: Віриться, що нефрит посилює енергетику тіла й допомагає збалансувати його. Він може бути використаний під час медитації, для прикладання до чакр або просто носитися в кишені або сумці, щоб забезпечити енергійну підтримку протягом дня.

2. Заспокоєння й релаксація: Нефрит відомий своїми заспокійливими властивостями. Він може допомогти знеболити стрес, заспокоїти розум і привести до балансу емоційний стан. Тому його можна використовувати під час медитаційних практик, для масажу або просто носити як талісман заспокоєння.

3. Зміцнення взаємин: Віриться, що нефрит може покращити спілкування та взаємини з іншими людьми. Він відомий своєю здатністю знижувати агресивність та конфліктність, підтримувати гармонію і створювати позитивну ауру. Це може бути особливо корисно для тих, хто працює в групах або має складні взаємини з іншими людьми.

4. Здоров'я і довголіття: В деяких культурах нефрит вважається символом здоров'я та довголіття. Він вважається розподільником енергії й життєвої сили. Його носять як амулет для поліпшення здоров'я, зміцнення імунної системи та сприяння тривалому життю.

Відгуки Браслет 7 намистин Білий нефрит

Браслет 7 намистин Білий нефрит