• Ваш кошик порожній!

Будда та Бунтар. Таємне мистецтво успішних людей Вишен Лак'яні

Артикул:0119290
Немає відгуків
Будда та Бунтар. Таємне мистецтво успішних людей Вишен Лак'яні
435 грн
Liqpay
Оплата LiqPAY
online на сайті
 
Забрати з магазину
Забрати з магазину
Адреса: м.Одеса, вул.Жуковського 17
 
Нова пошта по Україні
Нова пошта
по Україні та за кордон
від 70 грн ok
Укрпошта
Ukrposhta
по Україні та за кордон
від 45 грн ok

Опис Будда та Бунтар. Таємне мистецтво успішних людей Вишен Лак'яні

Вишен Лак'яні — відомий підприємець, письменник, спікер, засновник та керівник компанії Mindvalley, що випускає програми в галузі особистісного зростання – змушує нас подивитися на такі речі, як робота та бізнес, під незвичним кутом зору. Ви продовжите знайомство з "дуравилами", які заважають нам жити, а також дізнаєтеся багато про приховане лідерство та колективний розум. Ви навчитеся притягувати до себе потрібних людей, знаходити союзників для масштабних проектів, створювати власні світи, які стануть настільки сильними, що змінять навколишній світ. Ви зрозумієте: щоб бути щасливим, успішним і гармонійним, зовсім не треба перевантажувати себе роботою. Візьміть із собою у помічники Будду та Бунтаря – духовний початок і прагнення кинути виклик усталеним нормам. Методика, описана в цій книзі - дасть вам доступ до набору інструментів, які ще нещодавно були привілеєм обраних.

Команія Buddha and The baddas представляє:

Новий план покращення реальності

Якщо ви середня людина в розвиненому світі, ви проводите 70 відсотків свого часу (коли не спите) на роботі. А якщо ви звичайна людина, то більшу частину цього годинника ви... нещасні. Така ситуація є неприйнятною. Освоївши нові правила гри від Будди та Бунтаря, ви дасте старт процесу, який повністю перезавантажить ваше життя.

Автор книги Вишен Лак'яні перевертає наше уявлення про те, що заробляти гроші треба важкою і завзятою працею. Засновник і генеральний директор навчальної онлайн-платформи Mindvalley, автор бестселера «Код екстраординарності», перекладеного більш ніж 20 мовами і став кращою діловою книгою року в Росії, впевнений, що за допомогою його методики можна перестати бути непомітним гвинтиком, який бадьоро використовують у своїй роботи великі корпорації. Вишень

Лак'яні перетворив своє власне життя та компанію на свою дослідницьку лабораторію. Все, чого він навчився, він записав в інструкції, наведені в цій книзі.

«Розвиваючи свої моделі реальності, ви позбавляєтеся гнітючих ідей, які вас гальмують, і обзаводитеся новими, які ведуть вас вперед».

Ви коли-небудь помічали, що деяким людям просто патологічно щастить на роботі? Вони рухаються плавно і легко, очолюючи найскладніші проекти з посмішкою на обличчі. Прочитавши цю книгу, ви можете стати одним із них.

Автор
Вишен Лак'яні
Мова
російська

Відгуки Будда та Бунтар. Таємне мистецтво успішних людей Вишен Лак'яні

Будда та Бунтар. Таємне мистецтво успішних людей Вишен Лак'яні