• Ваш кошик порожній!

Hocus Pocus Tarot Deck and Guidebook - Колода Таро Фокус-Покус і путівник

Артикул:051444
Немає відгуків
1100 грн
Liqpay
Оплата LiqPAY
online на сайті
 
Забрати з магазину
Забрати з магазину
Адреса: м.Одеса, вул.Жуковського 17
 
Нова пошта по Україні
Нова пошта
по Україні та за кордон
від 70 грн ok
Укрпошта
Ukrposhta
по Україні та за кордон
від 45 грн ok

Опис Hocus Pocus Tarot Deck and Guidebook - Колода Таро Фокус-Покус і путівник

Улюблений з моменту свого випуску в 1993 році, «Фокус Покус» зачарував шанувальників своїм гумором і серцем. Тепер ентузіасти Таро та шанувальники Фокус Покуса можуть відсвяткувати свою любов до фільму за допомогою цієї офіційної колоди Таро.

ОБОВ’ЯЗКОВЕ ДЛЯ ПРИХУВАЛЬНИКІВ: Ця колода містить оригінальні ілюстрації сестер Сандерсон і ширшого світу «Фокус-покуса», поєднує персонажів із фільму з архетипами Таро, що робить її новою інтерпретацією традиційної колоди Таро.

ПОВНИЙ ДОСВІД ТАРО: цей розкішний набір із 78 карт складається як зі старших, так і з малих арканів, ідеально підходить для тих, хто починає займатися Таро, а також для досвідчених практиків. ПРЕКРАСНО ІЛЮСТРОВАНА: кожна картка містить повнокольорову ілюстрацію персонажа з «Фокус-покусу», зокрема сестер Сандерсон, Деннісонів, Ерні, Біллі Батчерсон та інших.

ДЕТАЛЬНИЙ ПОСІБНИК: містить 128-сторінковий посібник із поясненнями значення кожної картки та простими розворотами для зручності читання. ЧУДОВИЙ ПОДАРУНОК: упакований у міцну та декоративну подарункову коробку, «Фокус Покус: офіційна колода Таро та путівник» зачарує як шанувальників фільму, так і тих, хто практикує Таро.

ПОПОВНІТЬ СВОЮ КОЛЕКЦІЮ: Фокус-покус: 13 страхів Хелловіну вже доступні!

Кількість карт
78 карток + інструкція (128 стор.)
Країна виробник
США
Мова
англійська

Відгуки Hocus Pocus Tarot Deck and Guidebook - Колода Таро Фокус-Покус і путівник

Hocus Pocus Tarot Deck and Guidebook - Колода Таро Фокус-Покус і путівник Hocus Pocus Tarot Deck and Guidebook - Колода Таро Фокус-Покус і путівник Hocus Pocus Tarot Deck and Guidebook - Колода Таро Фокус-Покус і путівник Hocus Pocus Tarot Deck and Guidebook - Колода Таро Фокус-Покус і путівник