• Ваш кошик порожній!

Карти Таро у роботі психолога Солодилова А.

Артикул:0124192
Немає відгуків
Карти Таро у роботі психолога Солодилова А.
220 грн
Liqpay
Оплата LiqPAY
online на сайті
 
Забрати з магазину
Забрати з магазину
Адреса: м.Одеса, вул.Жуковського 17
 
Нова пошта по Україні
Нова пошта
по Україні та за кордон
від 70 грн ok
Укрпошта
Ukrposhta
по Україні та за кордон
від 45 грн ok

Опис Карти Таро у роботі психолога Солодилова А.

У цій книзі ви знайдете максимум корисної інформації, щоб самостійно освоїти та почати практикувати використання карт Таро для самопізнання, передбачень та надання ефективної психологічної допомоги.

Олена Солодилова (Преображенська), професійний психолог та Майстер Таро, пропонує до вашої уваги захоплююче дослідження стародавньої практики в ключі сучасної психології. Ви дізнаєтеся, який сенс таїться в картах Молодших і Старших Арканів, як трактувати значення карт та їх поєднань, як можна використовувати Таро разом із психологічними техніками. Крім того, автор розповідає про основні принципи ворожіння за допомогою Таро та наводить цілу низку розкладів для передбачень на різні теми: самореалізація, взаємини, бізнес, здоров'я та інші.

Книга адресована широкому колу читачів і буде особливо корисною професійним психологам та психотерапевтам, а також усім, хто цікавиться чарівним світом Таро.

Про що книга

Книга Олени Солодилової (Преображенської) розповідає про широкі можливості застосування карт Таро у роботі психоаналітика та психотерапевта. На початку книги автор розглядає історію цього стародавнього магічного інструменту, включаючи той період, коли послідовники теорії психоаналізу активно застосовували Таро у своїй практиці.

Головна ідея, що об'єднує Таро та психологію, полягає в тому, що символи, зображені на картах, співвідносяться з архетиповими образами, що пробуджують інтуїтивні знання людини про себе.Розвиваючи цю думку, автор пояснює призначення Старших і Молодших Арканів, а також дає детальний опис кожної карти і те значення, яке вона має загалом і стосовно тієї чи іншої сфери життя.

Окремі розділи у книзі присвячені ідеї чотирьох стихій, фігурним та номерним картам, а також медитації на Таро та цілій низці психологічних технік, у яких можуть використовуватись карти: діагностика особистісних особливостей, системні розстановки, робота з субособами та інші.

У книзі також дається великий розділ про передбачувальні можливості карт Таро з описом різних розкладів та важливих принципів тлумачення.

Доставка/Оплата
Замовлення вартістю до 300грн відправляємо лише за передоплатою.
Мова
російська
Обкладинка
Увага! Зовнішній вигляд обкладинки може відрізнятися від заявленої на сайті!

Відгуки Карти Таро у роботі психолога Солодилова А.

Карти Таро у роботі психолога Солодилова А.