• Ваш кошик порожній!

День за днем із Бхагаваном Шрі Раманою Махарші

Артикул:0107302
Немає відгуків
День за днем із Бхагаваном Шрі Раманою Махарші
650 грн
Liqpay
Оплата LiqPAY
online на сайті
 
Забрати з магазину
Забрати з магазину
Адреса: м.Одеса, вул.Жуковського 17
 
Нова пошта по Україні
Нова пошта
по Україні та за кордон
від 70 грн ok
Укрпошта
Ukrposhta
по Україні та за кордон
від 45 грн ok

Опис День за днем із Бхагаваном Шрі Раманою Махарші

Бхагаван Шрі Рамана Махарші (1879-1950) - один з найбільших духовних Вчителів, який у 16 ​​років мимоволі досяг Просвітлення, або Самореалізації, усвідомлення свого істинного "Я". Він дав людству прямий Шлях самопізнання самодослідженням: "Хто я?". Індивідуальне "Я" ("я") не витримує цього питання, біжить, і тоді царює Спокій і сяйво Істинної природи людини - безсмертного Буття-Свідомості-Блаженства.

"День за днем" - витяги із щоденника, який майже два роки (березень 1945 - січень 1947) вів А. Девараджа Мудаліяр, один із найближчих учнів Махарші. Його записи містять не лише відповіді Бхагавана на безліч питань шанувальників та відвідувачів, але малюють також його людський та духовний портрет. Працюючи з цим щоденником, духовний шукач поринає у глибини Мудрості, що випромінюється живою присутністю Махарші та в атмосферу життя Його ашраму. Перед читачем проходить все життя Бхагавана, починаючи з дитячих років, озвучене ним та розказане близькими до нього духовними шукачами. У російській перекладі публікується вперше.

Книга, безсумнівно, буде дуже корисною всім шукачам Істини, насамперед учням і послідовникам Шрі Рамани Махарші, а також практикам і дослідникам адвайта-веданти.

Відгуки День за днем із Бхагаваном Шрі Раманою Махарші

День за днем із Бхагаваном Шрі Раманою Махарші