• Ваш кошик порожній!

Колода метафоричних асоціативних карт "Відносини" Лебідь Ірина

Артикул:01027056
Немає відгуків
858 грн
Liqpay
Оплата LiqPAY
online на сайті
 
Забрати з магазину
Забрати з магазину
Адреса: м.Одеса, вул.Жуковського 17
 
Нова пошта по Україні
Нова пошта
по Україні та за кордон
від 70 грн ok
Укрпошта
Ukrposhta
по Україні та за кордон
від 45 грн ok

Опис Колода метафоричних асоціативних карт "Відносини" Лебідь Ірина

Колода метафоричних асоціативних карт "Відносини" розкриває історію побудови відносин: з партнером, з самим собою, з навколишнім світом в цілому. І на жаль, часом вони руйнуються, залишаючи наші почуття без відповіді. Звичайно, кожен переживає по-своєму тій чи іншій розрив відносин, але є і те, що залишається незмінним в усі часи і для кожного - біль, як єдиний супутник, який веде через лабіринти глибинних почуттів людини. Безумовно, це той період, де люди залишаються самотніми, безсилими і з розбитим серцем. Але разом з тим, цей період є відправною точкою, початком нового шляху, де можна побачити і почати максимально використовувати внутрішні ресурси, стати кращою версією себе в спокої і прийнятті. Подібні події хоч залишають незримий відбиток в самому центрі душі людини, але далеко не найсумніший, і його Ви зможете відчути з кожною картою колоди метафоричних асоціативних карт «Відносини», а разом з тим і побачити, що і з цим теж можна жити, адже якими б не були болючими відносини - вони не визначають майбутнє і наявність в ньому щастя. І навіть така нелегка частина життєвого шляху неймовірно важлива і значуща, оскільки це шанс зустрітися з самим собою, відчути власну глибину, пізнати сильні внутрішні ресурси і нарешті дати можливість рухатися вперед, створюючи щасливі відносини.

Запроси, з якими буде ефективна колода: Відносини в парі; Відносини з навколишнім світом; Відносини з самим собою; Міжособистісні конфлікти; Питання довіри; Переривання себе в контакті; Особистісний ріст; Пошук внутрішньої опори; Психосоматика.

Вік використання колоди: від 16 років.

У комплект входить: 65 карт; коробочка.

Автор: Лебідь Ірина - Гештальт-консультант, сертифікований фахівець з МАК, акватерапіі, пісочної терапії, автор шести колод МАК.

 

 

Автор
Лебедь Ирина
Вікові обмеження
з 16 років
Кількість карт
65
Мова
Російська

Відгуки Колода метафоричних асоціативних карт "Відносини" Лебідь Ірина

Колода метафоричних асоціативних карт "Відносини"  Лебідь Ірина Колода метафоричних асоціативних карт "Відносини"  Лебідь Ірина Колода метафоричних асоціативних карт "Відносини"  Лебідь Ірина