• Ваш кошик порожній!

Радикальне прощення. Тіппінг Колін

Артикул:0103175
Немає відгуків
217 грн
Liqpay
Оплата LiqPAY
online на сайті
 
Забрати з магазину
Забрати з магазину
Адреса: м.Одеса, вул.Жуковського 17
 
Нова пошта по Україні
Нова пошта
по Україні та за кордон
від 70 грн ok
Укрпошта
Ukrposhta
по Україні та за кордон
від 45 грн ok

Опис Радикальне прощення. Тіппінг Колін

У книзі «Радикальне прощення» викладено основи методу, який змінив життя мільйонів людей. Прості й доступні механізми впливають на сприйняття людиною емоційного вантажу минулого, позбавляють негативу й вчать, як щиро й відкрито приймати все, що пропонує життя. Особливо ефективною допомогою ця книга стане для тих, хто перебуває на роздоріжжі свого життєвого шляху. Вона дасть змогу переглянути його основи, скинути з себе тягар образ і невдоволення й розкрити душу назустріч вітру змін.

 

Ви зможете:

 

- пройти п’ять основних етапів радикального прощення;

 

- відпустити своє минуле й створити ліпше майбутнє;

 

- перетворити гнів, страх і образу на вдячність, мир і любов.

 

Для кого книга

 

Книга буде цікавою й тим, хто вже знайомий із методом радикального прощення та готовий розпочати внутрішню трансформацію, й тим, хто зіткнувся з цим напрямком самовдосконалення вперше і хоче збагнути механізм його дії.

 

Про автора

 

Колін Тіппінг — психолог, письменник і автор однієї з найпопулярніших технологій особистісного й духовного зростання. Він народився в Англії в 1941 році, де отримав вищу освіту й потім працював викладачем у коледжі. Після еміграції до США здобув додаткову спеціальність клінічного гіпнотерапевта й тривалий час допомагав людям. Згодом зацікавився лікуванням хворих на рак і звернув увагу на те, що люди, які позбавилися образ, мають більші шанси на одужання. Так з’явився метод радикального прощення, розвитку якого Колін Тіппінг і присвятив решту свого життя.

Кількість сторінок
304 ст
Країна виробник
Україна
Мова
українська
Обкладинка
тверда

Відгуки Радикальне прощення. Тіппінг Колін

Радикальне прощення. Тіппінг Колін Радикальне прощення. Тіппінг Колін Радикальне прощення. Тіппінг Колін Радикальне прощення. Тіппінг Колін