• Ваш кошик порожній!

МАК Будинки та Мости

Артикул:01027300
Немає відгуків
МАК Будинки та Мости
750 грн
Liqpay
Оплата LiqPAY
online на сайті
 
Забрати з магазину
Забрати з магазину
Адреса: м.Одеса, вул.Жуковського 17
 
Нова пошта по Україні
Нова пошта
по Україні та за кордон
від 70 грн ok
Укрпошта
Ukrposhta
по Україні та за кордон
від 45 грн ok

Опис МАК Будинки та Мости

Набір «Будинки та мости» є частиною Золотої Колекції проективних карт Інституту Проективних Карт. Колода «Будинки та Мости» може використовуватися як професійними психологами, психотерапевтами, коучами, тренерами в професійних цілях, так і як сімейний або дружній час, як спосіб краще один одного дізнатися, відкрити один одному потаємні куточки душі, обговорити поточні проблеми або особливості свого душевного стану в даний момент, з тими, кому ви довіряєте і ким хочете бути зрозумілими.

"А чому б просто не сісти і не поговорити?" − запитає хтось, незнайомий досі з перевагами проективних карт. На це можна відповісти, що спілкування на тлі проективних карт допомагає створити спільну метафоричну мову, наочно показати та описати якісь свої особливості, висловити потреби, іноді знайти потрібні слова, просто описуючи той чи інший образ.

Широко відомий проективний тест «Дім, Дерево, Людина», який надає багаті можливості психологічної діагностики професійним психологам. Образи людей і дерев вже частково знайшли свій відбиток у таких колодах проективних карт, як «Фейсбук» (Є.Морозовська), «Сімейний Альбом» (Є. Морозовська), «Мібі» (Іцик Шмулевич), «Персона» (Елі Раман) , «Дерево, як образ людини» (Е.Мухаматуліна та Г.Кац), «Радник і Дерево» (група авторів). І лише образ Будинку, частини цього популярного тесту, не було використано у проективних картах раніше. Колода «Будинки та Мости» виправляє цей недогляд. На відміну від тесту «Будинок, Дерево, Людина», який з повним правом можуть застосовувати лише професіонали, використовувати колоду «Будинки та Мости» може будь-хто, кваліфікація тут не потрібна. Єдине, що слід пам'ятати: це не психодіагностичний тест із заздалегідь визначеними трактуваннями тих чи інших елементів. Робота з проективними картами – не основа для постановки діагнозів.

Крім Будинків, що символізують образи людей, колода містить, як можна здогадатися з назви, Мости, що символізують зв'язки між людьми.

Зрозуміло, автор колоди має своє бачення образів, що стоять за кожною картою. У колоді можна знайти такі всім зрозумілі картинки, як будинок, що будується і будується міст, зруйнований будинок і розвідний міст, дуже старий будинок і декоративний місток, покинутий, недоглянутий будинок і міст, що веде з нізвідки в нікуди, замок з піску і міст не для людей , будинок з вивіскою «обмін» та міст, на якому відбувається зустріч молодят, будинок-стіну та міст над пересохлою річкою, будинок у процесі реставрації та безнадійно обірваний міст, зруйнований катастрофою. И вместе с тем, каждый человек все равно вкладывает свой собственный, актуальный для него, смысл в эти образы и ассоциирует детали, окружение и особенности одних и тех же домов и мостов по-своему. Ваша задача − не навязывать свое видение другому человеку, а быть внимательными к тому, что он хочет выразить, обозначить и объяснить вам при помощи этих образов.

У колоді є кілька мостів, що передають якусь ідею особливим чином, наприклад, мости з написами «адвокат», «другий поцілунок», «міст Сабанєєва», з намальованим обличчям і серцем. p align="justify"> Особливе місце серед будинків займають карти, які символізують духовні цінності різних релігій.

Ця колода спеціально створена на основі фотографій, а не художніх картин: до неї не включено фантастичні житла та вигадані мости на небесах. Колода реалістична, як фотографії облич без глянсової ретуші, не фотомоделей, звичайних людей, якими видно їх вік і тягар життєвого досвіду. Те саме стосується й мостів. Ми постаралися зібрати в колоді різні архітектурні стилі та особливості ландшафту: знімки, що увійшли в колоду, були зроблені в Австрії, Німеччині, Ізраїлі, Іспанії, Італії, на Кіпрі, у Латвії, Люксембурзі, Монако, Нідерландах, Польщі, Румунії, Україні, Франції, Чехії, Швейцарії, Швеції, Естонії.

 
Країна виробник
Ізраїль

Відгуки МАК Будинки та Мости

Рекомендовані товари

0102770
Подсказка от Сказки Метафорические карты

Хотите иметь небольшого метафорического помощника на каждый день, который даст Вам подсказ..

МАК Будинки та Мости