• Ваш кошик порожній!

Дерево Щастя з камінням Зелений авантюрин №1

Артикул:9290046
Немає відгуків
150 грн
Liqpay
Оплата LiqPAY
online на сайті
 
Забрати з магазину
Забрати з магазину
Адреса: м.Одеса, вул.Жуковського 17
 
Нова пошта по Україні
Нова пошта
по Україні та за кордон
від 70 грн ok
Укрпошта
Ukrposhta
по Україні та за кордон
від 45 грн ok

Опис Дерево Щастя з камінням Зелений авантюрин №1

Зелений авантюрин може мати різні властивості і використовуватися з різними цілями. Однак, загалом, основні властивості зеленого авантюрину включають:

1. Зміцнення і збереження спокою: Цей камінь володіє властивістю заспокоювати розум і виправдовувати душевну хаосу.
2. Відновлення енергії і життєвих сил: Він може допомогти відновити фізичну та емоційну енергію після важких періодів життя.
3. Захист від негативу: Зелений авантюрин відомий своїми захисними властивостями, які можуть блокувати негативні енергії, включаючи зазіхання з боку інших людей або негативне впливу зовнішніх факторів.
4. Притягування удачі і процвітання: Цей камінь відомий своєю здатністю притягути успіх, щастя і достаток у житті тих, хто його носить.
5. Розкриття внутрішнього потенціалу: Зелений авантюрин може підтримати розвиток особистості і сприяти розкриттю внутрішнього потенціалу.

Застосування зеленого авантюрину може бути досить різноманітним. Він може використовуватися для медитації, роботи з енергією чакр або для створення амулетів та талісманів.

Відгуки Дерево Щастя з камінням Зелений авантюрин №1

Дерево Щастя з камінням Зелений авантюрин №1 Дерево Щастя з камінням Зелений авантюрин №1 Дерево Щастя з камінням Зелений авантюрин №1