• Ваш кошик порожній!

Дерево Щастя з камінням у чаші достатку Аметист

Артикул:9290094
Немає відгуків
420 грн
Liqpay
Оплата LiqPAY
online на сайті
 
Забрати з магазину
Забрати з магазину
Адреса: м.Одеса, вул.Жуковського 17
 
Нова пошта по Україні
Нова пошта
по Україні та за кордон
від 70 грн ok
Укрпошта
Ukrposhta
по Україні та за кордон
від 45 грн ok

Опис Дерево Щастя з камінням у чаші достатку Аметист

Аметист - це фіолетовий кристал, який має декілька корисних властивостей і може бути використаний в особистому житті.

Одна з основних користей аметисту полягає в його здатності сприяти заспокоєнню і розслабленню. Він має здатність знижувати рівень стресу і тривоги, допомагаючи заспокоїтися і зосередитися на моменті. Тому аметист може бути корисним для людей, які мають проблеми зі сном або постійно відчувають напруженість.

Також, аметист відомий своєю здатністю покращувати інтуїцію і допомагати у розробці певних життєвих навичок, таких як прийняття рішень та збільшення творчого потенціалу. Він може стимулювати розвиток пізнавальних здібностей і сприяти глибшому розумінню самого себе.

Аметист також вважається символом сили і захисту. Він може допомогти відшукати внутрішній мир і стимулювати розвиток психічних здібностей. Ще аметист розташовують у робочому просторі, це може покращити концентрацію, підвищити ефективність і стимулювати творчий процес.

Усі ці властивості можуть бути використані в особистому житті, носінні прикрас з аметисту, розміщенні його в основних місцях житла або просто триманні біля себе як талісману. Додавання аметисту до вашого особистого життя може забезпечити збалансованість, спокій і підтримку в розвитку ваших здібностей.


Відгуки Дерево Щастя з камінням у чаші достатку Аметист

Дерево Щастя з камінням у чаші достатку Аметист Дерево Щастя з камінням у чаші достатку Аметист Дерево Щастя з камінням у чаші достатку Аметист