• Ваш кошик порожній!

Навіщо ви прийшли у цей світ. Астрологія радикального прийняття себе Чані Н.

Артикул:0110012
Немає відгуків
400 грн
Liqpay
Оплата LiqPAY
online на сайті
 
Забрати з магазину
Забрати з магазину
Адреса: м.Одеса, вул.Жуковського 17
 
Нова пошта по Україні
Нова пошта
по Україні та за кордон
від 70 грн ok
Укрпошта
Ukrposhta
по Україні та за кордон
від 45 грн ok

Опис Навіщо ви прийшли у цей світ. Астрологія радикального прийняття себе Чані Н.

Бестселер популярного американського астролога Чані Ніколас присвячений пошуку призначення. Автор дає простий, але дієвий спосіб визначити основне завдання людини за допомогою "трьох ключів" натальної карти.

Перший ключ – Сонце: він відповідає за ваше основне завдання та сферу, в якій вам призначено сяяти. Другий ключ, Місяць, пов'язаний з вашими фізичними та емоційними потребами, він показує, як найкраще розподілити свої життєві завдання у повсякденності. Третій ключ, Асцендент та її управитель, символізує основну мотивацію людини. На думку Ніколас, розгадки таємниці цих трьох ключів цілком достатньо, щоб зрозуміти себе та безпомилково визначити свій життєвий напрямок.

Книга написана легкою, сучасною мовою. Простота викладу робить її доступною для новачків в астрології, а авторський підхід – цікавою для тих, хто вже "в темі".
Для усвідомлення свого призначення достатньо отримати лише три астрологічні ключі, вважає автор цього бестселера Чані Ніколас.

Використовуючи приклади зі свого життя, вона розповідає, як цей метод допоміг їй як стати однією з найпопулярніших у країнах астрологів, а й знайти себе.
Перший ключ – це Сонце: він показує ваше основне завдання та сферу, в якій вам призначено сяяти.
Другий ключ, Місяць, вказує на ваші фізичні та емоційні потреби та повідомляє, як найкраще розподілити свої життєві завдання у повсякденності.
Третій ключ, Асцендент та його управитель, символізує основну мотивацію та напрямок руху.
«До кінця цієї книги ви навчитеся користуватися кожним із трьох ключів у космограмі. Це додасть вам впевненість у розумінні себе, свого життя та її сенсу; ви зможете любити і приймати себе такими, якими ви є. Розуміння нашої астрологічної карти – це двері, але відкрити її кожен має самостійно». - Чані Ніколас.

Чані Ніколас живе у Лос-Анжелесі. Вона займається астрологією понад 20 років. Її блог щомісяця читають понад мільйон передплатників.
«Ця книга — зцілююча та спрямовуюча. Чані Ніколас допомагає побачити, що навіть найніжніші та найвразливіші частини нас створені із зірок». - Allure
Видавництво
Бомбора
Кількість сторінок
288
Обкладинка
Увага! Зовнішній вигляд обкладинки може відрізнятися від заявленої на сайті!
Палітурка
Твердий
Розмір
138x200 мм

Відгуки Навіщо ви прийшли у цей світ. Астрологія радикального прийняття себе Чані Н.

Рекомендовані товари

0113581
У пошуках притулку без опори. До метафізики вогняного логосу. Кір'янов

Центральна тема цієї книги – питання про можливість будь-якого логосу. Це питання продикто..

Навіщо ви прийшли у цей світ. Астрологія радикального прийняття себе Чані Н. Навіщо ви прийшли у цей світ. Астрологія радикального прийняття себе Чані Н. Навіщо ви прийшли у цей світ. Астрологія радикального прийняття себе Чані Н. Навіщо ви прийшли у цей світ. Астрологія радикального прийняття себе Чані Н.