• Ваш кошик порожній!

Роздуми про Тибет. Ван Лісюн

Артикул:01052652
Немає відгуків
Роздуми про Тибет. Ван Лісюн
350 грн
Liqpay
Оплата LiqPAY
online на сайті
 
Забрати з магазину
Забрати з магазину
Адреса: м.Одеса, вул.Жуковського 17
 
Нова пошта по Україні
Нова пошта
по Україні та за кордон
від 70 грн ok
Укрпошта
Ukrposhta
по Україні та за кордон
від 45 грн ok

Опис Роздуми про Тибет. Ван Лісюн

Книга "Роздуми про Тибет" відомого китайського письменника, незалежного дослідника, фахівця з проблем навколишнього середовища Ван Лісюн є цикл статей, присвячених питання Тибету. У них автор аналізує історію взаємин Тибету з Китаєм, глибинну сутність тибетського питання, проблему культурного імперіалізму в Китаї, соціальні функції тибетського буддизму, причини тибетських самоспалень і інші питання.

Твори автора вперше перекладені на російську мову. Видання призначене для широкого кола читачів, які цікавляться історією та культурою Тибету і Китаю.

Коли в 1998 році в світ вийшов перший твір Ван Лісюн про Тибет, воно відразу ж стало сенсацією в китайському інтелектуальному світі і було сприйнято як голос розуму, вперше розповів на китайській мові про історичні перипетії наскрізь ідеологізованого (з обох сторін) тибетського питання. І це був тільки перший крок. Пройшовши через синьцзянських в'язницю і зустрів у своєму житті тибетську поетесу Осер, яка стала супутницею його життя, Ван Лісюн пережив радикальну творчу еволюцію. Його нові роботи підтвердили глибоке знайомство Ван Лісюн не тільки з китайської, а й тибетської і уйгурської точками зору. Вони дали йому статус одного з головних мислителів Китаю, що насмілюються говорити про проблеми своєї країни в її відносинах з Тибетом і іншими національними меншинами, одного з тих, хто намагається шукати рятівні для кожної зі сторін рішення. Ця книга як результат зусиль Ірини Гаррі в донесенні ідей Ван Лісюн до російськомовної аудиторії є важливим внеском у поглиблення глобальних дискусій про національні меншини, релігіях і постсоціалістичної епохи.

(Роберт Барнетт, директор Програми сучасних тібетологіческіх досліджень, Колумбійський університет, Нью-Йорк)

Підбірка робіт видатного китайського письменника і публіциста Ван Лісюн «Роздуми про Тибет», перекладених російською мовою китаїст і тибетології Іриною Гаррі, фактично відкриває новий етап у розвитку вітчизняних досліджень Країни снігів. У цій книзі прихований великий потенціал, здатний повернути російську тибетолог до проблем сучасності в Країні Снігова. Блискуча публіцистика Ван Лісюн задає якісно новий рівень сприйняття «тибетської проблеми» і, без сумніву, буде цікава будь-якому інтелектуальному читачеві, не обов'язково пов'язаного професійним інтересом з Тибетом.

(Микола Циремпілов, кандидат історичних наук, завідувач кафедри історії Бурятії Бурятського державного університету, Улан-Уде)

Кількість сторінок
224
Обкладинка
Увага! Зовнішній вигляд обкладинки може відрізнятися від заявленої на сайті!

Відгуки Роздуми про Тибет. Ван Лісюн

Роздуми про Тибет. Ван Лісюн