• Ваш кошик порожній!

Tandoo Метафоричні асоціативні карти

Артикул:01027025
Немає відгуків
Tandoo Метафоричні асоціативні карти
480 грн
Liqpay
Оплата LiqPAY
online на сайті
 
Забрати з магазину
Забрати з магазину
Адреса: м.Одеса, вул.Жуковського 17
 
Нова пошта по Україні
Нова пошта
по Україні та за кордон
від 70 грн ok
Укрпошта
Ukrposhta
по Україні та за кордон
від 45 грн ok

Опис Tandoo Метафоричні асоціативні карти

Комплект метафоричних карт TANDOO складається з:

99 карт із зображеннями ситуацій із життя пар плюс

44 карти-знаки для індивідуальної роботи та роботи з парою (у парі)

Картини TANDOO ілюструють сцени з життя пар, що символізують почуття, бажання, потреби, конфлікти та ресурси, що постійно з'являються у взаєминах. Вони відбивають різні етапи цих відносин: впізнавання одне одного, закоханість, інтимність, пристрасть, туга, взаємна радість, конфлікти, ревнощі, насильство, страх, біль, відчуженість, розлучення тощо.

Якщо ми говоримо про життя пари як подорож, то карта-знак може бути свого роду путівником по території рішень і завдань. Ці карти можуть розглядатися як знаки, символи, покажчики для нас та наших партнерів: обережися, потурбуйся, зміни напрямок, не йди в цьому напрямку або зміни швидкість руху. Карти з дорожніми знаками використовуються для того, щоб посилити, направити, показати напрямки та перешкоди, що виникають у стосунках.

У той час як карти із зображеннями відображають почуття, очікування та конфлікти, розповідають історію відносин, карти-знаки надають рух, посилюючи почуття, спрямовуючи та вибудовуючи процес зцілення.

Комплект карт TANDOO є одним із членів постійно зростаючої сім'ї О-Карт (OH-Cards), таких як COPE, PERSONA та PERSONITA. Всі ці карти пропонують дивовижні, зручні та практичні інструменти допомоги в дослідженні власного життя в тих напрямках, про які раніше ми не здогадувалися.Карти, що використовуються як гра та/або терапія, допомагають доторкнутися до найглибших почуттів та відкривати та досліджувати творчі шляхи вирішення складних життєвих ситуацій. Вони можуть бути використані в синтезі з різними психотерапевтичними методами та прийомами для їх посилення, а також у групових вправах та іграх.

Назва TANDOO походить з арамейської мови, яка використовувалася за часів Вавилонії та Перської імперії, була офіційною мовою в Месопотамії та виконувала роль лінгва-франка на значній території Близького Сходу, як англійська сьогодні. У перекладі з арамейської, TANDOO означає «наполовину, надвоє», «удвох, разом». У цьому сенсі карти можна використовувати як роботи з парами людей, але й дослідження відносин між явищами, подіями, властивостями тощо.

 

Матеріал
картон

Відгуки Tandoo Метафоричні асоціативні карти

Рекомендовані товари

01027013
Метафоричні карти Дідусиної казки Івженко Інна

Метафоричні асоціативні картинки (МАК) – це універсальний інструмент арт-терапії, який ефе..

Tandoo Метафоричні асоціативні карти