• Ваш кошик порожній!

Таро Ангелів - Angel tarot

Артикул:0502789
Немає відгуків
1300 грн
Liqpay
Оплата LiqPAY
online на сайті
 
Забрати з магазину
Забрати з магазину
Адреса: м.Одеса, вул.Жуковського 17
 
Нова пошта по Україні
Нова пошта
по Україні та за кордон
від 70 грн ok
Укрпошта
Ukrposhta
по Україні та за кордон
від 45 грн ok

Опис Таро Ангелів - Angel tarot

Зв’яжіться зі своїми янголами за допомогою стародавнього мистецтва Таро за допомогою цього чудового набору з 78 карток і путівника, який додається.

 

Міжнародна ясновидиця Джейн Уоллес представляє своє перше Таро Ангела — повну колоду з 78 карт, натхненних ангелами, які щодня приносять вам повідомлення та передбачення з царства ангелів. Незалежно від того, чи потрібна вам надія, керівництво, любов, розуміння, сила чи зцілення, це унікальне Таро природним чином допоможе вам інтуїтивно зв’язатися з посланою небесами мудрістю, щоб знайти відповіді, які вам потрібні. Від передбачення майбутнього до чіткого бачення минулого та сьогодення, ці карти покажуть вам, куди мають рухатися ваше серце та дух. У путівнику знайдіть шість способів розкласти картки для читання: від класичної розкладки з трьох карток Ангели часу до розкладки Крила ангела для виявлення бажання. Тлумачення карт пояснюють символи та значення карт, а також твердження ангела, щоб підтримувати вас у повсякденному житті. Незалежно від того, новачок ви чи любитель Таро, ця чудова колода, виготовлена на замовлення художника, наповнить кожне читання Таро божественним керівництвом.

Комплектація
78 карт+ інструкція
Країна виробник
Велика Британія
Мова
англійська

Відгуки Таро Ангелів - Angel tarot

Таро Ангелів - Angel tarot Таро Ангелів - Angel tarot Таро Ангелів - Angel tarot Таро Ангелів - Angel tarot Таро Ангелів - Angel tarot Таро Ангелів - Angel tarot Таро Ангелів - Angel tarot