• Ваш кошик порожній!

Таро Новое Видение АНКХ

Артикул:051250
Немає відгуків
Таро Новое Видение АНКХ
470 грн
Liqpay
Оплата LiqPAY
online на сайті
 
Забрати з магазину
Забрати з магазину
Адреса: м.Одеса, вул.Жуковського 17
 
Нова пошта по Україні
Нова пошта
по Україні та за кордон
від 70 грн ok
Укрпошта
Ukrposhta
по Україні та за кордон
від 45 грн ok

Опис Таро Новое Видение АНКХ

Джерелом натхнення для малюнків колоди Таро Нове Бачення була колода Таро Райдера Уайта Сміта. Колода карт Таро була задумана та описана відомим англійським окультистом Артуром Едвардом Уайтом для молодої художниці ілюстратора Памели Колман Сміт, яка створила їх у 1909 році. Це колода Таро, одна з найвідоміших і найвизнаніших у світі. Вона була об'єктом багатьох спроб імітації та джерелом натхнення для багатьох інших колод. Початкові зображення, створені Памелою Сміт для карт Таро Нового бачення, були отримані поворотом зображень оригінальної колоди на 180 градусів (так, щоб показати гліфи карт не спереду, а ззаду). Завдяки цьому було відкрито невидиму раніше сторону арканів. Це не просто декоративна особливість, це розкриття таємної, зворотної сторони арканів. Також у колоду Таро Нове Бачення були додані деякі символи, щоб зберегти традиційний зміст карток та їх гліфи.

Однією з найбільших труднощів при створенні нових зображень у колоді Таро Нове Бачення було завдання вибору правильного кута зору позаду тронів Королів і Корольів. Подібна проблема була актуальною і для багатьох Старших Арканів, таких як Вища Жриця, Імператор, Жрець, Колісниця та Правосуддя. Під час реалізації цього проекту деякі карти захищалися «художніми» правами на збільшення та зменшення розміру фігур та об'єктів щодо оригінальної позиції. Для деяких карт таро, наприклад Вища Жриця Правосуддя, краю завіси, розташованого за ними, дозволили впасти, щоб зробити основну ідею зображення більш видимою.Для людей, які використовують Таро Райдера Уайта Сміт, колода Таро Нового Бачення буде її ідеальним доповненням та завершенням. Вона по-новому відображає глибокий зміст арканів, прихований в оригінальній колоді і цим наближають до його осягнення. Начебто підкреслюючи двоїстість буття, для ілюстрації цієї колоди Таро було обрано двох братів-близнюків, за їхнє художнє мистецтво: Рауль і Гіанлука Кестаро. Людина та її близнюк, монета та її зворотний бік, погляд спереду та ззаду, Таро Райдера-Уайта та Таро Новий Погляд: все для того, щоб розширити знання та розуміння

 

Таро Нове Бачення завдяки традиційній символіці слугуватимуть не лише матеріалом для досягнення духовної досконалості, але й універсальним і дуже зручним інструментом для ворожіння.

Оригінальна назва: Tarot of the New Vision

Упорядник: Пієтро Аллієго

Художник: Рауль та Гіанлука Кестаро

Розмір карт Таро: 6,6 х 12 см

Комплектація: карти Таро (78 карт), інструкція російською мовою.

Комплектація
78 карт, инструкция на русском языке
Розмір мапи
6,6 х 12 см.

Відгуки Таро Новое Видение АНКХ

Рекомендовані товари

0501209
Таро Примар і Духів Ghosts and Spirits Tarot

Таро Примар і Духів має особливості у вигляді ефірних і надприродних істот з легенд і фоль..

0501539
Таро Вогню Tarot del Fuego de Ricardo Cavolo.

Рикардо Каволо молодой испанский художник и иллюстратор. Его произведения это фрески, обло..

0501803
Райдер Уайт таро міні АНКХ

Міні Таро Уейта – оригінальна колода The Rider Tarot Deck by Pamela Colman   The Rid..

0501033
Перевернуте Таро - Inversion Tarot

Перевернуте Таро (Inversion Tarot) засновано і натхненне роботами, спочатку створеними в 1..

Таро Новое Видение АНКХ