• Ваш кошик порожній!

The Time Changer's Tarot - Таро Зміни часів

Артикул:059144
Немає відгуків
1360 грн
Liqpay
Оплата LiqPAY
online на сайті
 
Забрати з магазину
Забрати з магазину
Адреса: м.Одеса, вул.Жуковського 17
 
Нова пошта по Україні
Нова пошта
по Україні та за кордон
від 70 грн ok
Укрпошта
Ukrposhta
по Україні та за кордон
від 45 грн ok

Опис The Time Changer's Tarot - Таро Зміни часів

Сучасний варіант класичного Таро Вейта-Сміта для задоволення потреб 21 століття! Таро The Time Changer було написано, щоб допомогти нам орієнтуватися в часі, в якому ми зараз живемо. Кожен із нас змінює час — люди, які не лише переживають мінливі часи, але й можуть бачити та впливати на те, як час змінює ландшафт навколо нас. Таро The Time Changer пропонує практичні способи розуміння світу.

360-сторінковий путівник буде • розширювати наші прогнози, щоб відповідати більшим подіям у нашій спільноті та світі • давати поради, як стати оперативним змінювачем часу протягом свого життя та в усьому світі • адаптуватися до різноманітних соціальних взаємодій • показати, як бути екологічно відповідальним • показати вирішення сучасних проблем і те, як кожен може бути їх частиною Таро Time Changers призначене для нового тисячоліття, яке всі любителі Таро Вейт-Сміта можуть використовувати як путівник, щоб пройти через складний лабіринт.

Кількість карт
78 + путівник (360 стор., англ.)
Країна виробник
США
Мова
англійська
Розмір упаковки
5 *17 *12,5 см

Відгуки The Time Changer's Tarot - Таро Зміни часів

The Time Changer's Tarot - Таро Зміни часів The Time Changer's Tarot - Таро Зміни часів The Time Changer's Tarot - Таро Зміни часів The Time Changer's Tarot - Таро Зміни часів The Time Changer's Tarot - Таро Зміни часів