• Ваш кошик порожній!

Велика книга слов'янської магії. Крючкова

Артикул:0110183
Немає відгуків
Велика книга слов'янської магії. Крючкова
450 грн
Liqpay
Оплата LiqPAY
online на сайті
 
Забрати з магазину
Забрати з магазину
Адреса: м.Одеса, вул.Жуковського 17
 
Нова пошта по Україні
Нова пошта
по Україні та за кордон
від 70 грн ok
Укрпошта
Ukrposhta
по Україні та за кордон
від 45 грн ok

Опис Велика книга слов'янської магії. Крючкова

Книжка присвячена давній слов'янській магії. У ній зібрані різні магічні методики, які ви можете застосовувати у різних ситуаціях.

У першій частині книги мова піде про давньослов'янські руни та рунічні магії. Також у цьому розділі ви знайдете ряд розкладів, які підходять для ворожіння на рунах. Другий розділ книги присвячений обережній магії. У третьому розділі наводиться слов'янська любовна магія, що включає ворожіння, стародавні обряди, любовні наговори на воду і яблуко, а також любовну вузликову магію (вузли і змови на привороти і відвороти).

Четвертий розділ присвячений вузликовій магії. Що стосується безпосередньо вузликової магії, то це дуже древній вид магії, що виник як мінімум дві тисячі років тому. І відома була вузликова магія багатьом культурам, які використовували вузли з метою вплинути на перебіг подій. Далі у п'ятому розділі книги буде розглянуто давньослов'янські наговори. У шостому розділі наводяться змов із джерел XVII - XIX століття. У сьомому ж наводиться давньослов'янський травник. У восьмому розділі наводяться схеми сакральних вишивок із старовинного джерела. Дев'ятий розділ містить старовинні новгородські змови, а десятий - таємні символи Белеса та його значення, і навіть в'язані руни. Одинадцятий розділ присвячений створенню оберега своїми руками, який можна зарядити своєю енергією та використати надалі.

Кількість сторінок
525
Мова
російська
Обкладинка
Увага! Зовнішній вигляд обкладинки може відрізнятися від заявленої на сайті!
Палітурка
М'яка

Відгуки Велика книга слов'янської магії. Крючкова

Велика книга слов'янської магії. Крючкова