• Ваш кошик порожній!

Магічний Оракул - Making Magick Oracle. Rockpool Publishing

Артикул:0501157
Немає відгуків
1300 грн
Liqpay
Оплата LiqPAY
online на сайті
 
Забрати з магазину
Забрати з магазину
Адреса: м.Одеса, вул.Жуковського 17
 
Нова пошта по Україні
Нова пошта
по Україні та за кордон
від 70 грн ok
Укрпошта
Ukrposhta
по Україні та за кордон
від 45 грн ok

Опис Магічний Оракул - Making Magick Oracle. Rockpool Publishing

Магічний оракул: 36 символів сили для втілення вашої мрії - Making Magick Oracle: 36

 

Символи тисячоліттями використовувалися як талісмани для залучення удачі, процвітання, зцілення, любові та успіху, а також як амулети для відображення небажаних впливів. Увійдіть до чарівного світу магічних символів!

 

Завдяки динамічному поєднанню середньовічних чарів, стародавніх символів, алхімічних гліфів та власних ченнелінгових сигіл жриці Мун, кожна карта зображує потужний шифр, покликаний схилити майбутнє на вашу користь.

 

Мистецтво у формі символів є одним із найраніших проявів духовності людства. Символи часто розглядаються як знаки вищих сил, покликані допомогти нам жити більш справжнім та проникливим життям. Їхнє значення для людей добре задокументовано археологами, дослідниками та вченими у всьому світі.

 

У давнину спеціальні символи малювали або гравірували на предметах і носили як прикраси або в кишенях і сумках. Вважалося, що вони захищають власника та допомагають йому здійснити свої надії та мрії. Якщо людина дійсно вірила в силу символу, то вона діяла магічно. На амулетах, талісманах та оберегах, знайдених на археологічних розкопках по всьому світу, були написані різні символічні слова, зображення, лінії та форми, і всі вони являли для власника щось могутнє.

 

Комплектація
36 круглих карток + інструкція англійською мовою (96 стор.)
Країна виробник
Австралія
Мова
Англійська
Розмір упаковки
14,2 x 14,2 x 5,1 см

Відгуки Магічний Оракул - Making Magick Oracle. Rockpool Publishing

Магічний Оракул - Making Magick Oracle. Rockpool Publishing Магічний Оракул - Making Magick Oracle. Rockpool Publishing Магічний Оракул - Making Magick Oracle. Rockpool Publishing Магічний Оракул - Making Magick Oracle. Rockpool Publishing Магічний Оракул - Making Magick Oracle. Rockpool Publishing Магічний Оракул - Making Magick Oracle. Rockpool Publishing