• Ваш кошик порожній!

Карти Ленорман Червоної Руки Red Hend Lenormand

Артикул:9420010
Немає відгуків
800 грн
Liqpay
Оплата LiqPAY
online на сайті
 
Забрати з магазину
Забрати з магазину
Адреса: м.Одеса, вул.Жуковського 17
 
Нова пошта по Україні
Нова пошта
по Україні та за кордон
від 70 грн ok
Укрпошта
Ukrposhta
по Україні та за кордон
від 45 грн ok

Опис Карти Ленорман Червоної Руки Red Hend Lenormand

Розмір карти 8,8 * 6,2см.

Карти Ленорман "Червоної Руки" (Red Hend Lenormand) - це одна з безлічі колод карток Ленорман, що використовуються для ворожіння та передбачення. Ці карти допомагають заглибитись у підсвідомість та розібратися у подіях, що відбуваються у нашому житті. Карти "Червоної Руки" мають свою власну особливість та стиль, що відрізняють їх від інших колод карток Ленорман. Вони часто вважаються більш файлософськими та містичними, оскільки мають насичені кольори та деталізацію.

Карти Ленорман "Червоної Руки" використовуються для традиційного ворожіння щодо Ленорман, аналізу ситуацій, передбачення майбутнього та отримання відповідей на запитання. Кожна карта містить власний символічний образ і значення, які можуть тлумачитися залежно від ситуації та контексту.

Відгуки Карти Ленорман Червоної Руки Red Hend Lenormand

Карти Ленорман Червоної Руки Red Hend Lenormand Карти Ленорман Червоної Руки Red Hend Lenormand Карти Ленорман Червоної Руки Red Hend Lenormand Карти Ленорман Червоної Руки Red Hend Lenormand Карти Ленорман Червоної Руки Red Hend Lenormand Карти Ленорман Червоної Руки Red Hend Lenormand