• Ваш кошик порожній!

Подарунковий сертифікат

Подарунковий сертифікат

Детальніше
Карти таро

Карти таро

Детальніше

Нові надходження

Маркетинг від А до Я: 80 концепцій, які має знати кожен менеджер. Котлер Ф.

Про маркетинг, а саме про 80 ​​ключових понять, або концепцій, ефективного маркетингу, їх ..

Радіестезичне пізнання людини. Система самодіагностики, самозцілення та самопізнання людини. Пучко Л.

На рубежі ХХ-ХХІ ст. наука пізнання людини увійшла у кризовий стан, у межах матеріалістичн..

Здоров'я через силу стихій. Меньшикова К.

Здоров'я – це сила землі, сила природи, і кожен народжений має право на цю силу лише на пі..

Цілі та цінності. Як перестати бути таким, як усі. Меньшикова К.

Долю людини визначають її цінності. Якщо у людей однакові цінності, то й сценарій їхнього ..

ЛІЛА Трансформаційна гра велика 3х3 м

ЛІЛА - давня трансформаційна гра, якій вже понад 2000 років ЛІЛА допомагає людям звільнити..

Наші спеціалісти

Аюрведист
Аюрведист

Максимова Жанна Вікторівна лікар аюрведи проводить консультації - он-лайн та в приміщенні магазину Терра Інкогніта Попередній запис за тел.063-978-54-39 та 096-239-41-87 Відчуваєте нездужання? Знижений імунітет? Втомилися від аптечних препаратів, є бажання використовувати натураль..

524 0

Таролог
Таролог

Записатися на прийом до Таролога можна зателефонувавши: (063) 978 54 39, (067) 865 57 12 Щодня з 11-00 до 18-00 для Вас працюють тарологи. Важко сказати, яке питання не можуть відповісти карти Таро. Якість і точність відповіді залежить тільки від професіоналізму ворожителя, а й від того, наскільк..

742 0

Мiнералог
Мiнералог

Записатися на прийом до Мінералогу можна зателефонувавши: (063) 978 54 39, (067) 865 57 12 ГУК ОЛЕКСАНДР ОЛЕКСАНДРОВИЧ Геолог, журналіст, консультант з каменів, один із провідних фахівців Європи з літокорекції кризових ситуацій. Спілкуючись понад 50 років з камінням, а останні 30 р..

579 0

Терра Інкогніта - Езотеричний Супермаркет

  • Купуйте магічні інструменти та езотеричні товари в магазині "Терра Інкогніта" і відкрийте перед собою двері у світ таємниць, загадок і духовного дослідження. Наш магазин пропонує широкий асортимент продуктів, які допоможуть вам розширити горизонти вашої духовної практики та пізнати глибини свого внутрішнього світу.

  • Кристали та мінерали: Проникніться силою природи з нашими унікальними кристалами та мінералами, які здатні надихнути вас та допомогти в вашому духовному зростанні.

  • Таро та оракули: У нас є великий вибір карт Таро та оракульних колод, які допоможуть вам розкривати таємниці вашого майбутнього та глибоко розуміти своє минуле та сьогодення.

  • Книги та література: Зануртесь у світ мудрості та знань з нашою колекцією книг з езотерики, астрології, магії та багатьох інших тем.

  • Ароматерапія та свічки: Створіть затишок та спокій у вашому домі за допомогою наших ароматичних масел, свічок та дифузорів.

  • Езотеричні інструменти: Ми пропонуємо руни, амулети, відьминські предмети та багато інших товарів для вашої магічної практики.