• Ваш кошик порожній!

Карти Таро Місячного Кролика Lunalapin Tarot

Артикул:9420038
Немає відгуків
600 грн
Liqpay
Оплата LiqPAY
online на сайті
 
Забрати з магазину
Забрати з магазину
Адреса: м.Одеса, вул.Жуковського 17
 
Нова пошта по Україні
Нова пошта
по Україні та за кордон
від 70 грн ok
Укрпошта
Ukrposhta
по Україні та за кордон
від 45 грн ok

Опис Карти Таро Місячного Кролика Lunalapin Tarot

Розмір карти 9,9*5,7см.

"Таро Кроликів Lunalapin" - це набір карт Таро, що пропонує унікальний погляд на традиційний метод ворожіння. Ця колода додає ніжності та чарівності в процес розкриття таємниць і дозволяє поринути у світ магії та символіки. Основні особливості: Природна чутливість: "Таро Кроликів Lunalapin" відрізняється ніжністю та природною чутливістю. Кожна карта передає ніжний настрій та глибокий зв'язок із природою.

Відображення емоцій: Ця колода допомагає відобразити емоції, стан душі та атмосферу різних ситуацій через образи кроликів.

Креативний підхід до гадання: "Таро Кроликів Lunalapin" сприяє розвитку вашої креативності та інтуїції, дозволяючи вам інтерпретувати карти в контексті власних переживань.

Магічний світ: Ця колода заохочує вас відкривати магічний світ, де кожна карта стає ключем до розуміння глибших аспектів життя.

Практичність та грація: "Таро Кроликів Lunalapin" може використовуватися для ворожіння та медитацій як вдома, так і у професійних консультаціях. Ця колода сприяє створенню неповторних інтерпретацій і дозволяє отримати нові погляди на себе і світ навколо.

"Таро Кроликів Lunalapin" - це інструмент для глибокого розуміння себе та духовного зростання через чарівний світ кроликів

Відгуки Карти Таро Місячного Кролика Lunalapin Tarot

Карти Таро Місячного Кролика Lunalapin Tarot Карти Таро Місячного Кролика Lunalapin Tarot Карти Таро Місячного Кролика Lunalapin Tarot Карти Таро Місячного Кролика Lunalapin Tarot Карти Таро Місячного Кролика Lunalapin Tarot Карти Таро Місячного Кролика Lunalapin Tarot