• Ваш кошик порожній!

Кільце Ваджрасаттва білий метал безрозмірне

Артикул:9080030
Немає відгуків
40 грн
Liqpay
Оплата LiqPAY
online на сайті
 
Забрати з магазину
Забрати з магазину
Адреса: м.Одеса, вул.Жуковського 17
 
Нова пошта по Україні
Нова пошта
по Україні та за кордон
від 70 грн ok
Укрпошта
Ukrposhta
по Україні та за кордон
від 45 грн ok

Опис Кільце Ваджрасаттва білий метал безрозмірне

Ваджрасаттва є одним з головних божеств у буддизмі Ваджраяни. Ваджрасаттва символізує ідеал чистоти і просвітлення. Ім'я "Ваджрасаттва" у перекладі з санскриту означає "Благородна суть" або "Незмінний алмаз". Він зображується з п'ятьма зігнутими листками, на яких сидить у медитації. Він тримає у руках ваджру, що символізує незламність і нерушимість мудрості. Ваджрасаттва також є персоніфікацією безстрашності і співчуття.
Ваджрасаттва символізує очищення від негативних енергій, досягнення просвітлення і звільнення від страждань. Його практику зазвичай супроводжують складні ритуали, мантри і медитації. Ваджрасаттва також вважається особливим об'єктом поклоніння і медитації, які можуть допомогти розвинути співчуття, любов і мудрість.
Ваджрасаттва широко відомий у традиціях буддизму Тибету, де він вважається одним з п'ятдесяти великих ваджрних божеств. Він також часто зображується на малюнках, ритуальних предметах і танках, які служать об'єктом поклоніння і візуалізації під час медитації. У буддизмі Ваджраяни, Ваджрасаттва вважається найвищим божеством, з яким практикуючий може розпізнати свою власну божественність і досягти просвітлення.

Відгуки Кільце Ваджрасаттва білий метал безрозмірне

Кільце Ваджрасаттва білий метал безрозмірне Кільце Ваджрасаттва білий метал безрозмірне