• Ваш кошик порожній!

Кільце Ганеш білий метал безрозмірне

Артикул:9081051
Немає відгуків
Кільце Ганеш білий метал безрозмірне
80 грн
Liqpay
Оплата LiqPAY
online на сайті
 
Забрати з магазину
Забрати з магазину
Адреса: м.Одеса, вул.Жуковського 17
 
Нова пошта по Україні
Нова пошта
по Україні та за кордон
від 70 грн ok
Укрпошта
Ukrposhta
по Україні та за кордон
від 45 грн ok

Опис Кільце Ганеш білий метал безрозмірне

Ганеш (Ganesha) - це один з найпопулярніших богів у індуїстській релігії. Він зображується як божество з головою слона і тілом людини. Ганеш вважається покровителем мудрості, знань і перешкод. Він також є богом процвітання, удачі і благополуччя.
Ганеш часто зображується з чотирма або більше руками, які символізують його здібності і силу. У одній з рук він тримає анахату (скрипку), яка символізує музику і творчість. У іншій руці в нього може бути акшамала (нитка), що символізує медитацію і контроль над собою.
Бог Ганеш є сином Шиви і Парваті. Згідно з легендою, коли Парваті приймала вану, вона просила сина охороняти двері і не дозволяти нікому входити, поки вона приймає вану. Коли Шива повернувся і не зміг пройти через двері, Ганеш відмовився його впускати, в результаті чого Шива відрубав йому голову. Парваті була так вражена цим, що переконувала Шиву оживити Ганеша. Шива погодився і наказав прив'язати голову першої тварини, на яку вони натраплять, а це виявився слон. Тому Ганеш отримав голову слона і став відомий як бог мудрості і перешкод.
Прихильники індуїзму часто звертаються до Ганеша з проханнями про допомогу перед початком нових починань, щоб подолати перешкоди і забезпечити успіх у справах. Вони також моляться богу Ганешу, щоб отримати мудрість, знання і благословення.

Відгуки Кільце Ганеш білий метал безрозмірне

Кільце Ганеш білий метал безрозмірне