• Ваш кошик порожній!

Арубафіріна. Книга магії фей. Альмін

Артикул:0124136
Немає відгуків
250 грн
Liqpay
Оплата LiqPAY
online на сайті
 
Забрати з магазину
Забрати з магазину
Адреса: м.Одеса, вул.Жуковського 17
 
Нова пошта по Україні
Нова пошта
по Україні та за кордон
від 70 грн ok
Укрпошта
Ukrposhta
по Україні та за кордон
від 45 грн ok

Опис Арубафіріна. Книга магії фей. Альмін

Книга Арубафіріна. Книга магії фей. Альмін

Під час чарівного тижня у листопаді 2006 року мільйони фей, ельфів, гномів та інших «маленьких сутностей» повернулися на землю з інших космічних галактик. Ця книга розповідає про їхнє прибуття і про священні дари, які вони піднесли планеті Земля.

Сторінки цієї книги насичені магією фей. Тут ви знайдете заклинання з Ліри, зілля з Венери, таємниці Плеяд та Андромеди, раніше невідомі людству. Також Альмін представляє міжпросторові фотографії, на яких видно священні предмети та істоти із прихованих сфер. Серед них — феї, зоряні раси та боги, які зібралися разом, щоб побачити дива під час цього священного тижня. Відбулися грандіозні космічні події, в результаті яких Земля засяяла у своїй пишності і зайняла належне їй по праву положення в Космосі.

Арубафірин — унікальна книга, аналогів якої не існує. Вона була створена на прохання Матері Усього Творіння і сповістила раптове усунення мембран, що розділяють різні сфери існування. Через цю незвичайну книгу істоти з магічних сфер розповідають про себе і підносять людству свою магію.

Автор: Альмін
Загальна кількість сторінок: 341
Обкладинка: м'яка
Мова: Російська
Розмір: 14,5 х 20 см
Виробник: Україна

Доставка/Оплата
Повна передплата при сумі замовлення до 300 грн. Замовлення загальною сумою до 300 грн післяплатою не надсилаємо.
Мова
російська

Відгуки Арубафіріна. Книга магії фей. Альмін

Арубафіріна. Книга магії фей. Альмін Арубафіріна. Книга магії фей. Альмін Арубафіріна. Книга магії фей. Альмін Арубафіріна. Книга магії фей. Альмін