• Ваш кошик порожній!

Цзин Любові I ching of love

Артикул:0501059
Немає відгуків
Цзин Любові  I ching of love
850 грн
Liqpay
Оплата LiqPAY
online на сайті
 
Забрати з магазину
Забрати з магазину
Адреса: м.Одеса, вул.Жуковського 17
 
Нова пошта по Україні
Нова пошта
по Україні та за кордон
від 70 грн ok
Укрпошта
Ukrposhta
по Україні та за кордон
від 45 грн ok

Опис Цзин Любові I ching of love

Цзин Любові I Ching of Love – значення гексаграм дещо адаптовані до європейського менталітету, оскільки початковий текст недостатньо зрозумілий і його важко інтерпретувати. Незважаючи на це, глибинна сутність Східної філософії у колоді І-Цзін «Кохання» дбайливо зберігається.

І-Цзін, "Книга Змін" складається з 64 гексаграм, кожна з яких має власний зміст. І-Цзін – древній китайський текст, який є чудовим джерелом Східної філософії та мудрості.

«Книга змін» письмово була оформлена у складі конфуціанського канону, що складається з «П'ятикнижжя», що включає склепіння, що склалися в китайській культурі незалежно від конфуціанства, але використані для зміцнення власного вчення.

У Європі «Книга змін» з'явилася на початку XVII століття завдяки деяким місіонерам Єзуїтським, посланим до імператорського двору Пекіна.

У цьому варіанті колоди карт І-Цзін «Кохання» значення гексаграм дещо адаптовані до європейського менталітету, оскільки початковий текст недостатньо зрозумілий і його важко інтерпретувати. Незважаючи на це, глибинна сутність Східної філософії у колоді І-Цзін «Кохання» дбайливо зберігається.

Автор
Ma Nishavdo
Видавництво
Lo Scarabeo
Розмір мапи
88x125 mm
Склад
64 карты

Відгуки Цзин Любові I ching of love

Рекомендовані товари

053151
И-Цзин . I Ching Oracle Cards.

Колода карт И-Цзин «Книга перемен» состоит из 64 гексаграмм, каждая из которых имеет собст..

Цзин Любові  I ching of love