• Ваш кошик порожній!

Дар. 12 ключів до внутрішнього визволення та набуття себе. Едіт Єва Егер

Артикул:0104769
Немає відгуків
Дар. 12 ключів до внутрішнього визволення та набуття себе. Едіт Єва Егер
115 грн
Liqpay
Оплата LiqPAY
online на сайті
 
Забрати з магазину
Забрати з магазину
Адреса: м.Одеса, вул.Жуковського 17
 
Нова пошта по Україні
Нова пошта
по Україні та за кордон
від 70 грн ok
Укрпошта
Ukrposhta
по Україні та за кордон
від 45 грн ok

Опис Дар. 12 ключів до внутрішнього визволення та набуття себе. Едіт Єва Егер

Про книгу

Практичний і надихаючий посібник з лікування душі.

Друга книга Едіт Егер, автора бестселера за версією The New York Times «Вибір» та лауреата кількох премій. Ви дізнаєтеся, як перервати деструктивні патерни поведінки, зупинити думки, що обмежують нас, і здобути внутрішню свободу.

 

Після виходу книги «Вибір» тисячі людей по всьому світу писали Едіт Егер про те, як книга глибоко торкнула їх і надихнула на зустріч із власним минулим і спробу зцілити свій біль. Читачі просили доктора Егер написати ще одну, більш практичну книгу, яка увібрала би в себе і її життєвий досвід, і її роботу з пацієнтами. Книга «Дар» і є таке керівництво.

 

У новій книзі Едіт Егер розвиває свою думку про зцілення і підказує шлях, який м'яко і дбайливо допомагає змінити думки і переконання, що утримують нас у полоні минулого. Доктор Егер пояснює, що найстрашнішою в'язницею, в якій вона виявилася, була не та, куди її відправили нацисти, а та, яку вона створила сама для себе, в'язниця її власного розуму. Автор описує 12 найпоширеніших відомих їй установок, що позбавляють нас свободи, у тому числі синдром жертви, уникнення, ігнорування себе, сором, засудження, непрощення, страх, відчай, а також пропонує інструменти для їх усунення. Кожна глава супроводжується історіями з власного життя доктора Егер або з життя її пацієнтів і включає наведені на роздуми питання і висновки.

 

Книга допоможе

Набути силу духу тоді, коли здається, що надії вже немає.

 

Відпустити свої самообмежуючі переконання.

 

Впоратися з горем і почуттям сорому.

 

Побачити, як гнів замикає нас у полоні і як можна з нього звільнитися.

 

«Дар» — книга, повна співчуття, розуміння та підтримки, в ній відображена наша вразливість та загальні проблеми, з якими всі ми стикаємося. Ця книга надихає і дає поради, як вийти з наших особистих в'язниць, щоб знайти зцілення і насолоджуватися життям.

 

Від автора

Багатьом із нас знайоме відчуття, ніби ми потрапили в пастку власного розуму. Наші думки й переконання не тільки визначають, що ми відчуваємо, що робимо і на що здатні, але й часто обмежують нас у наших почуттях, справах і можливостях. За роки роботи я виявила, що уявлення, що заганяють нас у пастку, розвиваються і виявляються у кожного індивідуально, але внутрішні в'язниці, що змушують усіх нас страждати, явище цілком універсальне. Моя книга створювалася як практичне керівництво, яке допоможе нам визначити, що таке внутрішня несвобода, виявити категорії власних в'язниць та розробити способи звільнення з них.

 

У кожному розділі я досліджую одну з типових в'язниць нашого розуму, розглядаю пов'язані з нею проблеми і її вплив на вас, ілюструючи все це історіями і з власного життя, і зі своєї практики. Наприкінці кожного розділу наведено ключі до вашого звільнення з цієї в'язниці. Одні ключі містять такі питання, які вам спочатку доведеться осмислити на сторінках особистого щоденника, обговорити з надійним другом або навіть зі своїм психотерапевтом; інші ключі є практичними кроками, які можна зробити відразу, щоб прямо зараз поліпшити своє життя і відносини. Хоча зцілення - процес нелінійний, я навмисно структурувала розділи в такій послідовності, яка відображає траєкторію мого шляху до свободи. Тим не менш глави можна читати і за окремістю, і в будь-якому порядку. Я рекомендую використовувати цю книгу так, як буде зручніше і краще для вас, оскільки ви самі вибудовуєте свій шлях.

 

Для кого ця книга

Для тих, хто шукає шляхи вирішення психологічних проблем і звільнення від думок і поведінки, які утримують нас у полоні власного розуму. Для всіх, хто цікавиться психологією людських стосунків.

Автор
Эдіт Єва Егєр
Країна виробник
Україна
Мова
російська

Відгуки Дар. 12 ключів до внутрішнього визволення та набуття себе. Едіт Єва Егер

Дар. 12 ключів до внутрішнього визволення та набуття себе. Едіт Єва Егер