• Ваш кошик порожній!

Дерево Щастя з камінням Рожевий кварц

Артикул:9290072
Немає відгуків
372 грн
Liqpay
Оплата LiqPAY
online на сайті
 
Забрати з магазину
Забрати з магазину
Адреса: м.Одеса, вул.Жуковського 17
 
Нова пошта по Україні
Нова пошта
по Україні та за кордон
від 70 грн ok
Укрпошта
Ukrposhta
по Україні та за кордон
від 45 грн ok

Опис Дерево Щастя з камінням Рожевий кварц

Рожевий кварц - це натуральний мінерал, який має свої унікальні користі та застосування в особистому житті. Ось кілька важливих аспектів про рожевий кварц:

1. Енергія любові: Рожевий кварц вважається каменем любові, який приваблює та зберігає енергію любові. Він сприяє гармонізації взаємин з партнером, розкриває серце для більш глибоких почуттів і покращує розуміння комунікації.

2. Емоційне зцілення: Рожевий кварц має успокійливу енергію, яка заспокоює розум і емоції. Він може сприяти зціленню емоційних травм, покращити самоприйняття та допомогти з проблемами зі сном.

3. Самопізнання та самопрояв: Рожевий кварц також вважається каменем самопізнання та самопрояву. Він може підтримувати розвиток особистості, стимулювати творчість та підтримувати енергетичну рівновагу.

4. Особистий розквіт: Рожевий кварц може сприяти особистому розквіту та благополуччю. Він відкриває ваш потенціал, допомагає впевнитися в собі та знайти своє місце в світі.

5. Застосування в особистому житті: Рожевий кварц можна використовувати у багатьох аспектах особистого життя. Його можна носити як прикрасу у вигляді намистини, кулону або браслету. Ви також можете розмістити його у вашому домі або робочому просторі, щоб створити спокійну та гармонійну атмосферу.

Узагалі, рожевий кварц - це камінь гармонії, любові та особистого розквіту. Він може бути цінним додатком до вашого особистого життя, допомагаючи вам знайти розслаблення, щастя та спокій.

Вага
Виробник
Висота
Длина
Ширина
Модель
Наличие

Відгуки Дерево Щастя з камінням Рожевий кварц

Дерево Щастя з камінням Рожевий кварц Дерево Щастя з камінням Рожевий кварц Дерево Щастя з камінням Рожевий кварц