• Ваш кошик порожній!

Кишка всьому голова. Зубарєва Н.

Артикул:01031650
Немає відгуків
Кишка всьому голова. Зубарєва Н.
170 грн
Liqpay
Оплата LiqPAY
online на сайті
 
Забрати з магазину
Забрати з магазину
Адреса: м.Одеса, вул.Жуковського 17
 
Нова пошта по Україні
Нова пошта
по Україні та за кордон
від 70 грн ok
Укрпошта
Ukrposhta
по Україні та за кордон
від 45 грн ok

Опис Кишка всьому голова. Зубарєва Н.

Наталія Зубарєва - автор бестселерів "Вальс гормонів" і "Вальс гормонів 2", практикуючий доктор превентивної та функціональної медицини, творець популярного освітнього блога @doctor_zubareva (більш 2,7 мільйона передплатників) і онлайн-проекту "Академія Здоров'я" (@zubareva_online). У новій книзі доктор Зубарєва розповідає про кишечнику - "другому мозку" людини.

Трильйони бактерій людського організму складають мікробіом - єдину екосистему, величезну роль у функціонуванні якої грає кишечник. Цей орган безпосередньо впливає на наше здоров'я: шкіру, імунітет, вага, емоційний стан, роботу мозку і навіть гормональний фон.

У книзі представлені висновки, засновані на даних фундаментальної медицини, підкріплених останніми дослідженнями російських і західних вчених, а також практикою функціональної медицини. Автор ділиться професійним досвідом і своїм поглядом на діагностику і лікування захворювань, пов'язаних з розладами шлунково-кишкового тракту.

Читач дізнається, що пов'язує кишечник і мозок, як бактерії керують нашим самопочуттям, настроєм і звичками, до яких хвороб веде неправильне харчування, а також ще дуже багато важливої ​​інформації - від антибіотиків і алергії до секретів красивої і здорової шкіри. Подбайте про своє мікробіома - а він подбає про те, щоб ви були здорові і щасливі!

Автор
Наталія Зубарєва
Кількість сторінок
360
Країна виробник
Молдова
Обкладинка
Увага! Зовнішній вигляд обкладинки може відрізнятися від заявленої на сайті!

Відгуки Кишка всьому голова. Зубарєва Н.

Кишка всьому голова. Зубарєва Н.