• Ваш кошик порожній!

Метафоричні карти «Доленосні рішення». Обст Наталія

Артикул:01027075
Немає відгуків
1378 грн
Liqpay
Оплата LiqPAY
online на сайті
 
Забрати з магазину
Забрати з магазину
Адреса: м.Одеса, вул.Жуковського 17
 
Нова пошта по Україні
Нова пошта
по Україні та за кордон
від 70 грн ok
Укрпошта
Ukrposhta
по Україні та за кордон
від 45 грн ok

Опис Метафоричні карти «Доленосні рішення». Обст Наталія

 Перед Вами MAK «Доленосні рішення» - колода осяянь, відкриттів, рішень та досягнень.  Саме ця колода є ефективним інструментом у психологічній допомозі людям, які мають труднощі з прийняттям рішень, самовизначенням та досягненням цілей. Колода «Доленосні рішення» складається з карт, які з одного боку мають тематичну складову, а з іншого – нагадування про швидкоплинність часу. Зображення належать до різних сфер життя: самовдосконалення, відносини, кар'єра, здоров'я, дозвілля, духовність. Ці ілюстрації показують практично весь подійний контекст нашого життя, різноманітні емоції та стани. Малюнки мають світлі та темні відтінки, що додатково посилює їхню асоціативність та полегшує сприйняття образів.

Карти «Доленосні рішення» призначені для психотерапевтичної роботи з ситуаціями вибору та прийняття рішень; допомагають у визначенні точок опори, активізації зовнішніх і внутрішніх ресурсів, і звичайно ж для діагностики поточного стану. Колода

«Доленосні рішення» настільки зрозуміла та інтуїтивно проста, що працювати з нею зможе, навіть, людина, яка не має досвіду. МАК «Доленосні рішення» - інструмент апробований часом, тому ця колода буде корисною для: - соц. педагогів; - HR (ейчарів); - власників малого, середнього та великого бізнесу; - психологів; - ігротерапевтів; - арт-терапевтів; - мотиваційних коучів; - людей всіх вікових категорій, що на шляху самопізнання та у пошуку нових рішень.

Також її можна використовувати для роботи в парі та психологічних іграх.

За допомогою колоди «Доленосні рішення» можна працювати з наступними запитами: 1. Діагностика страхів та блокуючих установок. 2. Визначення варіантів та можливостей для виходу із ситуації. 3. Розкриття підсвідомого сприйняття себе, своїх внутрішніх ресурсів. 4. Виявлення та усвідомлення справжніх потреб та цінностей. 5. Відносини та зв'язки. Виявлення потреб партнерів та шляхів найкращої взаємодії. 6. Діагностика причин самотності та проблем у відносинах. Виявлення підсвідомого образу партнера та установок, що обмежують цю сферу життєдіяльності. 7. Розкриття перешкод у кар'єрі, бізнесі, відносинах, самопізнання та робота з їх подоланням.

В комплект входить: 90 яскравих карт; інструкція; коробочка. Автор - Наталія Обст Художник - Ірина Іскра

 

 

 

 

Автор
Обст Наталія
Кількість сторінок
90 шт
Комплектація
Картона коробка + карти + інструкція

Відгуки Метафоричні карти «Доленосні рішення». Обст Наталія

Метафоричні карти «Доленосні рішення». Обст Наталія Метафоричні карти «Доленосні рішення». Обст Наталія Метафоричні карти «Доленосні рішення». Обст Наталія