• Ваш кошик порожній!

Метафоричні карти З скрині минулого Ніно Чакветадзе

Артикул:01027031
Немає відгуків
Метафоричні карти З скрині минулого Ніно Чакветадзе
450 грн
Liqpay
Оплата LiqPAY
online на сайті
 
Забрати з магазину
Забрати з магазину
Адреса: м.Одеса, вул.Жуковського 17
 
Нова пошта по Україні
Нова пошта
по Україні та за кордон
від 70 грн ok
Укрпошта
Ukrposhta
по Україні та за кордон
від 45 грн ok

Опис Метафоричні карти З скрині минулого Ніно Чакветадзе

У набір входять:
 
     64 карти із зображеннями
     32 карти зі словами
     інструкція
 
Комплект включає в себе репродукції картин грузинської художниці Ніно Чакветадзе і маленькі картки зі словами і словосполученнями. Все це разом - інструмент роботи практичного психолога, званий метафоричними картами. Карти можуть використовуватися в консультуванні, психотерапії, коучинг, в групової та індивідуальної роботи з дітьми та дорослими.
 
Правила, стратегії і техніки роботи з метафоричними картами досить докладно описані в книзі Г. Кац, Е. Мухаматуліной «Метафоричні карти. Керівництво для психолога ». В інструкції ж до цього набору ми лише коротко охарактеризуємо можливості роботи з ним і опишемо кілька процедур.
 
Незважаючи на те, що в назву запропонованого набору винесені слова «Дитячі переживання», ці картки призначені перш за все для роботи з дорослими. Пропонований набір карт покликаний допомогти всім - і психологам, і їх клієнтам, поговорити про дитинство, воскресити в пам'яті його картинки, відчути запахи і звуки. Було б банально міркувати про важливість такої розмови - розмови про витоки походження сили і слабкості, про те, які ідеали і способи вирішення проблем були ввібрані з молоком матері і в результаті спостережень за батьком, про те, що допомагало, підтримувало і продовжує підтримувати, а що зупиняло сміливі мрії, вбивало райдужні фантазії і заважає донині, ставлячи заслони на шляху самореалізації.
 
Недаремно написані, пишуться і завжди будуть виходити з-під пера різних людей спогади про дитинство. Агата Крісті хотіла «запустити руку» в своє дитинство і «вивудити звідти пригорщу спогадів». Інша британська письменниця - китаянка Юн Джан - сказала: «Я розчаклувала своє минуле і більше не хочу все забути». Ми сподіваємося, що за допомогою метафоричних карт «Скриня минулого» вам буде легше «запустити руку» в дитячі враження і, знявши зі своєї пам'яті шар за шаром, зустрітися з цікавим і важливим для вас людиною - з самим собою.
 
В ті часи, коли ця колода була нами лише уявною, ми замислювалися над тим, який образотворчий ряд зможе виконати функцію кнопки, яка запускає процес згадування. Зустрівши героїв Ніно Чакветадзе на фейсбуковой сторінці нашого спільного друга, ми сказали: «Ось воно!». Світ дитинства, яким його бачить грузинська художниця, самобутній і універсальний одночасно. Споглядання її картин пробуджує почуття найрізноманітніші: від елегійні-теплих до щему-сумних і розбурхують. Вдивляючись в картини Ніно, ви потрапляєте в світ нестримних дитячих радощів, дбайливих бабусиних рук, тягучого сутінкового зимового вечора ... У світ, заповнений одночасно очікуванням дива і тривогою, сміливістю пізнавати світ і страхом перед його величезністю, любов'ю і ревнощами, прихильностями і образами ... Та і ще безліччю почуттів тієї глибини, з якою ми потім черпаємо і черпаємо все подальше життя.
На обкладинку колоди ми винесли надзвичайно значиму для нас картинку - скриня, заглянувши в який, ви знайдете безліч солодких і хворобливих спогадів, від зустрічі з якими стають майже відчутними дотику рук і губ «мами молодий і батька живого». Кожен знайде там своє дитинство, розтривожене і заговорив завдяки виникають асоціаціям. Однак не всі сприймають карти «Скриня минулого» однаково: хтось легко бачить в малюнках Ніно себе, а кому-то здається, що вони одноманітні, монотонні, навіть депресивні. Деякі вважають, що в них не вистачає чогось важливого, того, що було суттю їхнього власного, неповторного і унікального дитинства. Це зовсім не означає, що в таких випадках карти «не працюють». Якщо людина не знаходить в картах то, що потрібно саме йому, це вже привід для розмови. Чого саме не вистачає? Яку картку намалювали б ви, що б на ній було зображено? Можна дати клієнту і особливе завдання - критикувати кожну з обираних їм карт. І всякий раз, вислуховуючи критику, задавати йому питання: а як це відбувалося вами? Що б ви сюди додали? Що прибрали? По суті в цей час ви вже ведете з клієнтом розмову про його дитинстві, він вже розповідає вам (і самому собі) про нього, нехай і через заперечення того, що бачить на картах.
Ми впевнені, що Ніно Чакветадзе, що не забула мову дітей, тепла і привітна, задумлива і Небоян скинути захисні дорослі одягу, візьме вас за руку, і вам не буде страшно знову стати маленькою дитиною і подивитися на себе з боку, зрозумівши про себе самого щось важливе. Чарівна сопілка щуролова відвела дітей з їх міста, чарівні картки Ніно повернуть вам себе. В дорогу!
Автор
Ніно Чакветадзе
Видавництво
Видавничі рішення
Доставка/Оплата
Повна передоплата за сумою замовлення до 300грн. Замовлення загальною сумою до 300грн післяплатою не надсилаємо

Відгуки Метафоричні карти З скрині минулого Ніно Чакветадзе

Рекомендовані товари

01027006
Persona – колода метафоричних асоціативних карт.

Автор Ely Raman, созданный от молодого до старого и из разных культур, изобразил 77 челове..

01027060
Метафоричні карти Ароматне життя Наталія Андрушко

Запахи супроводжують людину все її життя: від народження і до смерті. Нюх - це найсильніши..

Метафоричні карти З скрині минулого Ніно Чакветадзе