• Ваш кошик порожній!

Oracle of Light & Dreams Оракул Світла та Мрії U.S.Games

Артикул:0501339
Немає відгуків
1150 грн
Liqpay
Оплата LiqPAY
online на сайті
 
Забрати з магазину
Забрати з магазину
Адреса: м.Одеса, вул.Жуковського 17
 
Нова пошта по Україні
Нова пошта
по Україні та за кордон
від 70 грн ok
Укрпошта
Ukrposhta
по Україні та за кордон
від 45 грн ok

Опис Oracle of Light & Dreams Оракул Світла та Мрії U.S.Games

Англійський художник-фантаст Скот Хауден створив надихаючих персонажів, які поділяють свою хоробрість, силу та мудрість у цій чарівній колоді оракулів. Цим чарівним ельфам, феям і магічним істотам допомагають у їх містичних пригодах вірні тварини-компаньйони, включаючи доброзичливих драконів, мудрих кішок, сов, кіцуне та дивовижних однорогів. Нехай кожна їхня історія підніме вам настрій, запалить вашу уяву і наповнить ваші мрії надією. Включає 49 карток та 104-сторінковий ілюстрований путівник.
Худоба Хауден - професійний сучасний художник з Англії, який живе і працює в прекрасному національному парку Дербішир-Дейлс-Пік-Дістрикт. Худоба знаходиться під впливом природи, міфології, книг, кіно та мистецтва. Натхненний творчим процесом як способом вираження ідей та емоцій, він любить малювати фантастичні та міфічні твори, які дозволяють йому виявити більше уяви. Твори Скотта є популярними серед колекціонерів по всьому світу, і їх можна знайти в різних засобах масової інформації.

Кількість карт
49
Комплектація
49 карт + інструкція

Відгуки Oracle of Light & Dreams Оракул Світла та Мрії U.S.Games

Oracle of Light & Dreams Оракул Світла та Мрії U.S.Games Oracle of Light & Dreams Оракул Світла та Мрії U.S.Games Oracle of Light & Dreams Оракул Світла та Мрії U.S.Games Oracle of Light & Dreams Оракул Світла та Мрії U.S.Games Oracle of Light & Dreams Оракул Світла та Мрії U.S.Games