• Ваш кошик порожній!

Подорожі Душі Ньютон Майкл

Артикул:0109285
Немає відгуків
Подорожі Душі Ньютон Майкл
180 грн
Liqpay
Оплата LiqPAY
online на сайті
 
Забрати з магазину
Забрати з магазину
Адреса: м.Одеса, вул.Жуковського 17
 
Нова пошта по Україні
Нова пошта
по Україні та за кордон
від 70 грн ok
Укрпошта
Ukrposhta
по Україні та за кордон
від 45 грн ok

Опис Подорожі Душі Ньютон Майкл

Життя після смерті, доля людини у потойбіччя, її душа – ці питання хвилювали людство за всіх часів. Відповісти на них намагалися видатні філософи та релігійні діячі. На жаль, жодного достовірного погляду на цю проблему досі не вироблено. Книга «Мандри Душі» Майкла Ньютона – це спроба вироблення такого погляду. Вона містить найточнішу та найактуальнішу наукову інформацію, яка пояснює ті процеси, які відбуваються з душею людини після смерті.

Інформація, що міститься у книзі, раніше ніколи ніде не була опублікована. Пов'язано це з тим, що вона побудована на основі діалогів із пацієнтами доктора Майкла Ньютона. Він з допомогою самостійно розроблених способів регресивного гіпнозу вводив в особливий стан свідомості. Перебуваючи в ньому, пацієнти розповідали про свої спогади, що було з ними в періодах між фізичними втіленнями. Їхні відповіді були настільки незвичайні, що здивували самого автора.

Прочитавши цю книгу, можна глянути з іншого боку на тему смерті. Так пацієнти Майкла Ньютона розповіли йому про те, як перевтілюється душа, хто є провідником її у потойбічному світі, що чекає на нашу душу там. Його гіпнотерапія дозволяє дізнатися, що кожна людина сама вибирає собі тіло, в якому хоче втілитись, професію, країну і навіть ворогів. Таким чином, стверджує автор, смерть - це не жахливе покарання, а перехід в інше, найкраще життя. Його книга буде цікава всім, хто цікавиться тематикою потойбіччя, містикою, гіпнозом і механізмами роботи людської психіки.


 

 

Автор
Ньютон Майкл
Мова
російська
Обкладинка
Увага! Зовнішній вигляд обкладинки може відрізнятися від заявленої на сайті!

Відгуки Подорожі Душі Ньютон Майкл

Рекомендовані товари

0110672
Магія Вознесіння. Ритуал, міф і зцілення для Нового Еона. Пенчак

Стародавні цивілізації, зоряні раси і Боги пильно спостерігають за еволюцією людства. Їх м..

0109290
Спогади про життя після життя. Життя між життями. Ньютон М.

Що таке життя? Що таке смерть? Яке справжнє призначення нашого життя? Що нас чекає після с..

Подорожі Душі Ньютон Майкл