• Ваш кошик порожній!

50 великих книг з психології. Батлер-Боудон Том

Артикул:0104220
Немає відгуків
50 великих книг з психології. Батлер-Боудон Том
700 грн
Liqpay
Оплата LiqPAY
online на сайті
 
Забрати з магазину
Забрати з магазину
Адреса: м.Одеса, вул.Жуковського 17
 
Нова пошта по Україні
Нова пошта
по Україні та за кордон
від 70 грн ok
Укрпошта
Ukrposhta
по Україні та за кордон
від 45 грн ok

Опис 50 великих книг з психології. Батлер-Боудон Том

Унікальний шанс познайомитись із ключовими роботами з психології практично за один день. У книзі визнаного експерта в галузі психологічної літератури розповідається про твори і класиків (Фрейд, Адлер, Юнг, Піаже та ін), і сучасних психологів та мислителів (Гарднер, Гоулман, Селігман, Берн, Чалдіні та ін.). Представлені також ідеї та теорії таких авторів, як Ізабель Бріггс Майєрс, Ерік Хоффер, Вільям Стайрон.

Основний акцент автор робить на популярній психології – книгах, які кожен може прочитати та почерпнути для себе багато нового або які замислювалися як орієнтовані на широку аудиторію.

Звертається увага і найбільш відомі дослідження у сфері психології. Наприклад, заворожливі експерименти Стенлі Мілгрема, що показують прагнення людини до підпорядкування авторитетам, досліди Гаррі Харлоу з дитинчатами мавп, що доводять важливість фізичного контакту у розвитку здорової психіки, дослідження сімейних стосунків у «лабораторії кохання» Джона Готтмана, відверті міркування людини Кексу про сексуальні думки.

Книга буде цікава як тим, хто мріє про професійну кар'єру в галузі психології, так і всім, кого цікавить ця галузь знань.

Мова
Російська
Палітурка
Твердий

Відгуки 50 великих книг з психології. Батлер-Боудон Том

50 великих книг з психології. Батлер-Боудон Том