• Ваш кошик порожній!

Подарунковий сертифікат

Подарунковий сертифікат не має кінцевого терміну використання. Використовувати сертифікат можна лише один раз. Якщо обраний вами товар коштує менше номінальної суми сертифіката, різниця не повертається. Сертифікат можна обміняти лише на товар (вартість сертифіката грошима не повертається). При використанні сертифіката на сайті terra-incognita.co.ua або на сторінці Instagram terra_incognita_ezoterra необхідно вказати УНІКАЛЬНИЙ КОД, зазначений на сертифікаті.

Подарунковий сертифікат від магазину Терра Інкогніта є зручним і завжди актуальним подарунком з кількох причин:

1. Різноманітність вибору: Дозволяє одержувачеві самостійно вибрати подарунок з широкого асортименту товарів у магазині Терра Інкогніта. Будь то книги, карти Таро, аюрведа, ароматерапія, косметика або предмети інтер'єру, кожен знайде щось за своїм смаком.

2. Приємне очікування: Подарунковий сертифікат може стати передчуттям очікування для одержувача. Він може самостійно вирішити, коли і на що саме він хоче витратити сертифікат, що додає певну інтригу і радість.

3. Гарантія вибору підходящого подарунка: Іноді важко визначитися з подарунком, який порадує людину. Подарунковий сертифікат допомагає уникнути неправильного вибору, оскільки одержувач зможе самостійно вибрати те, що він шукав або чим буде радий.

4. Зручність і гнучкість: Подарунковий сертифікат зручний як для покупця, так і для одержувача. Покупець може заощадити час на пошуки подарунка і бути впевненим, що він сподобається. Одержувач, з свого боку, зможе вибрати подарунок за своїм бажанням і уподобаннями, в зручний для нього час і спосіб - використовувати в магазині Терра Інкогніта м. Одеса вул. Жуковського.17 або на сайті магазину terra-incognita.co.ua а також при замовленні через сторінку Instagram terra_incognita_ezoterra

5. Актуальність: Магазин Терра Інкогніта завжди оновлює свій асортимент товарів, тому подарунковий сертифікат від нього завжди буде актуальним. Одержувач може бути впевнений, що знайде щось нове і цікаве.

В цілому, подарунковий сертифікат від магазину Терра Інкогніта є зручним і завжди актуальним подарунком, який дозволяє одержувачеві вибрати бажаний подарунок, забезпечує гнучкість і зберігає актуальність.