• Ваш кошик порожній!

Купити Саші ароматичне Ялівець (в мішечку)

Артикул:9110036
Немає відгуків
55 грн
Liqpay
Оплата LiqPAY
online на сайті
 
Забрати з магазину
Забрати з магазину
Адреса: м.Одеса, вул.Жуковського 17
 
Нова пошта по Україні
Нова пошта
по Україні та за кордон
від 70 грн ok
Укрпошта
Ukrposhta
по Україні та за кордон
від 45 грн ok

Опис Купити Саші ароматичне Ялівець (в мішечку)

Саша ароматичне Ялівець - це природний ароматизатор, який походить від вікових ялівцевих дерев. Цей продукт доступний у вигляді мішечка, в якому зберігаються дрібні гілочки та ягоди ялівцю.

Аромат Саші ароматичного Ялівцю характеризується тонким, свіжим і чистим запахом природи. Він має приємну хвоювату нотку, яка нагадує про сосновий ліс, та виражену ароматичну основу, що віддається ягодами ялівцю. Цей аромат здатний створити атмосферу комфорту та спокою у вашому домі, офісі або будь-якому іншому приміщенні.

Саша ароматичне Ялівцеве - це не тільки засіб для освіження повітря, але й натуральний антибактеріальний засіб, який може знищувати шкідливі мікроорганізми у повітрі. Його зручно використовувати в авто, в шафах, у ванній кімнаті або будь-якому іншому місці, де хочете створити чистоту і свіжість.

Завдяки своїм природним властивостям, Саша ароматичне Ялівцю сприяє релаксації, заспокоєнню та покращенню настрою. Він може бути використаний для медитації, йоги, ароматерапії або просто для створення атмосфери затишку.

Замовляючи Саша ароматичне Ялівцю, ви можете бути впевнені в його якості та безпечності для використання. Він виготовляється з використанням натуральних матеріалів і не містить будь-яких шкідливих хімікатів. Кожен мішечок має довговічну запахову силу, що забезпечить вам приємну ароматичну атмосферу на тривалий час.

Сам аромат Саша ароматичного Ялівцю - ефективний спосіб зробити ваше середовище більш гармонійним та природним. Він привнесе в приміщення свіжість, особливий шарм та відчуття спокою, створюючи особливу атмосферу затишку і комфорту.

Відгуки Купити Саші ароматичне Ялівець (в мішечку)

Рекомендовані товари

9110025
Саші ароматичне Лаванда (джутовий мішечок)

Саша ароматичне Лаванда - це джутовий мішечок, наповнений натуральними сушеними квітами ла..

9110005
Смола ароматическая Mystic Rose Мистическая Роза

Ароматическая смола Mystic Rose (Мистическая Роза) - это роскошный и загадочный аромат, со..

9110037
Саші ароматичне Енергетичне

Саша ароматичне Енергетичне - це сильний та стимулюючий аромат, який допомагає підняти нас..

9110033
Саші ароматичне Зцілююче

Саші ароматичне Зцілююче (джутовий мішечок)..

Саші ароматичне Ялівець (в мішечку)