• Ваш кошик порожній!

Астрологія Каббали і Таро. Семира, Веташ В.

Артикул:01109140
Немає відгуків
500 грн
Liqpay
Оплата LiqPAY
online на сайті
 
Забрати з магазину
Забрати з магазину
Адреса: м.Одеса, вул.Жуковського 17
 
Нова пошта по Україні
Нова пошта
по Україні та за кордон
від 70 грн ok
Укрпошта
Ukrposhta
по Україні та за кордон
від 45 грн ok

Опис Астрологія Каббали і Таро. Семира, Веташ В.

Перед вами третє, доповнене видання широко відомої книги Семиров і Віталія Веташа «Астрологія Каббали і Таро». Написана на початку 1990 років, вона не втрачає актуальності і до цього дня. Масштабне дослідження, глибоке занурення в тему, тривалий досвід авторів - все це робить книгу авторитетним посібником по Таро і астрологічної системі Каббали.

У книзі розглядаються і аналізуються наступні теми:

• Традиція каббалистического Древа сефірот, в якому, як і в колі Зодіаку, з давніх-давен зашифровано будова Сонячної системи.

• Система Старших арканів карт Таро, побудована в опорі на Каббалу і розкрита через призму астрології, що дозволяє співвіднести результат ворожіння з певним періодом часу і його характеристикою.

• Система Молодших арканів Таро, де зображення на картах допомагають образно побачити характери Зодіаку: не тільки 12 звичних знаків, але і більш докладну систему стихій і 36 декад. Гороскоп по декадах буде цікавий тим, хто вже освоївся зі знаками Зодіаку.

• Нова колода «Казкове Таро», де традиційним західним картинкам Таро зіставлені малюнки і персонажі всім відомих казок і зроблена спроба наблизити систему Таро до нашого національного мислення.

Кількість сторінок
512
Мова
російська
Обкладинка
Увага! Зовнішній вигляд обкладинки може відрізнятися від заявленої на сайті!

Відгуки Астрологія Каббали і Таро. Семира, Веташ В.

Рекомендовані товари

01106490
Ворожіння на дзеркалі. А Дант

Автор цієї книги пропонує пізнати мистецтво ворожіння з максимальною часткою ймовірності, ..

Астрологія Каббали і Таро. Семира, Веташ В. Астрологія Каббали і Таро. Семира, Веташ В. Астрологія Каббали і Таро. Семира, Веташ В. Астрологія Каббали і Таро. Семира, Веташ В.