• Ваш кошик порожній!

Сумента Чарак / Sumenta Charak при тривожності, неврозах, стресах

Артикул:0701118
Немає відгуків
175 грн
Liqpay
Оплата LiqPAY
online на сайті
 
Забрати з магазину
Забрати з магазину
Адреса: м.Одеса, вул.Жуковського 17
 
Нова пошта по Україні
Нова пошта
по Україні та за кордон
від 70 грн ok
Укрпошта
Ukrposhta
по Україні та за кордон
від 45 грн ok

Опис Сумента Чарак / Sumenta Charak при тривожності, неврозах, стресах

Сумента Чарак – Аюрведичний натуральний рослинний препарат з антистресовими та адаптогенними властивостями, для запобігання неврозам, тривожним станам, для стабілізації настрою та набуття стану гармонії та спокою. Сумента призначається при слабкій і помірній тривозі, тривожно-депресивному стані. Також Сумента Чарак призначається при тривозі, асоційованій з передменструальним синдромом, інфертильності, викиднях або перинатальних втратах і під час менопаузи.

СУМЕНТА CHARAK: Змішані депресивно-тривожні стани легкого ступеня. Клінічна тривожність легкого та середнього ступеня. Предментруальний синром, безпліддя, аборт або викидень та протягом менопаузи. Невроз, психоз, перепади настрою, дратівливість Безсоння, неспокійний сон на нервовому ґрунті У таких випадках полегшення симптомів відбувається протягом 3 тижнів. Але для повного одужання препарат слід приймати мінімум 6 місяців. Застосування Сументи показано також у разі занепокоєння, пов'язаного з іншим захворюванням, наприклад, якщо занепокоєння супроводжує будь-яку психосоматичну хворобу.

ДОЗУВАННЯ СУМЕНТУ ЧАРАК / SUMENTA CHARAK: При занепокоєнні легкого або середнього ступеня: 1 таблетка двічі на день.

ІНШІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ДЛЯ НАБУТТЯ ГАРМОНІЇ І СПОКОЮ: Рекомендується практикувати певні пози йоги: сарвангасану, падмасану та шавасану. Щодня займайтеся фізичними вправами для покращення самопочуття та збільшення енергії. Вживайте збалансовану і здорову їжу і приділяйте достатньо часу сну. Рекомендується поживні страви, що містять досить свіжих овочів та фруктів. Уникайте їжі з високим вмістом жиру. Приймайте препарат регулярно, інакше його вплив не буде достатнім. Не ізолюйте себе, спілкуйтеся з коханими, близькими людьми та з друзями.

ПРОТИПОКАЗАННЯ І ПОБОЧНІ ЕФЕКТИ: Ні. Можлива гіперчутливість до певних інгредієнтів. Клінічні випробування не виявили жодних побічних ефектів.

Доставка/Оплата
Товар до 300 грн відправляємо за попередньою оплатою
Країна виробник
Індія
Об `єм
1 пласт. - 30 таб.
Склад
Brahmi (Брахмі) у Сументі виявляє анксіолітну активність, порівнянну з лоразепамом. Tagar (Тагар-Індійська валеріана) виявляє анксіолітичну та регулюючу сон властивості. Ashwagandha (Ашвагандха) у Сументі діє як стабілізатор настрою та має антистресові та адаптогенні властивості. Jyotishmati (Джиотішматі - Індійська валеріана) - тонізує нерви. Vacha (Аїр) також як і Тагар активний при регулюванні сну. Arjuna (Арджуна) є кардіопротектором. Амла – антиоксидант, джерело вітаміну С Спільно всі ці інгредієнти ефективні при лікуванні слабкої та помірної тривози.

Відгуки Сумента Чарак / Sumenta Charak при тривожності, неврозах, стресах

Сумента Чарак / Sumenta Charak при тривожності, неврозах, стресах Сумента Чарак / Sumenta Charak при тривожності, неврозах, стресах