• Ваш кошик порожній!

Sarpagandha (40 tab) UNJHA Сарпагандха гхан вати

Артикул:0701169
Немає відгуків
Sarpagandha (40 tab) UNJHA Сарпагандха гхан вати
185 грн
Liqpay
Оплата LiqPAY
online на сайті
 
Забрати з магазину
Забрати з магазину
Адреса: м.Одеса, вул.Жуковського 17
 
Нова пошта по Україні
Нова пошта
по Україні та за кордон
від 70 грн ok
Укрпошта
Ukrposhta
по Україні та за кордон
від 45 грн ok

Опис Sarpagandha (40 tab) UNJHA Сарпагандха гхан вати

Сарпагандха гхан ваті – аюрведичний препарат на основі рослини Сарпагандхи (раувольфія змієподібна). Алкалоїди раувольфії мають дуже цінні фармакологічні властивості. В офіційній медицині багатьох країн світу застосовують препарати, до яких входять виділені з коріння раувольфії окремі алкалоїди (резерпін) або суми алкалоїдів (раунатин). Резерпін застосовують як седативний та гіпотензивний засіб. Раунатин – як гіпотензивний, антиаритмічний, седативний засіб. Аймаліцин, рауфольвін, серпагін, йохімбін – адренолітичне. У аймаліна виявили антиаритмічний ефект. Більшість препаратів з раувольфії містять резерпін. Впливаючи на периферичну нервову систему, він має антигіпертензивну дію, впливаючи на центральні нейрохімічні процеси – нейролептичну. Гіпотензивна дія резерпіну розвивається повільно та триває кілька годин. Він уповільнює ритм серцевих скорочень, не змінюючи чи збільшуючи хвилинний обсяг серця, знижує вміст норадреналіну у тканинах. Резерпін також має симпатолітичну дію.

Сарпагандха гхан вати поступово знижує систолічний та діастолічний тиск при різних формах та стадіях гіпертонічної хвороби, якщо вони не супроводжуються органічними змінами серцево-судинної системи. При відміні препарату гіпотензивний ефект зберігається досить довго. Поряд із гіпотензивним ефектом збільшується нирковий кровотік, посилюється клубочкова фільтрація, покращується функція нирок. Позитивно впливає цей препарат і на ліпідний та білковий обмін у хворих на гіпертонічну хворобу та коронарний атеросклероз.Сумарний препарат раувольфії в механізмі дії поряд із симпатолітичною активністю виявляє периферичні адрено- та спазмолітичні властивості. Він чинить антиаритмічну дію, відновлюючи процеси збудження та проведення у м'язі серця.

Сарпагандха є дуже ефективною рослиною для зниження кров'яного тиску. З найдавніших ведичних часів Сарпагандха вважається в Аюрведі потужним лікарським засобом, що заспокоює Вата дошу. Ефірні олії, що містяться в ній, мають явну гіпотензивну та заспокійливу дію, що триває кілька годин.

 - Вона так само справляє ефективний вплив при лікуванні аритмій серця

 - Також застосовується при психічних розладах, володіючи седативними властивостями, ефективна при лікуванні безсоння.

 - Також можливе її застосування при істерії та кропивниці

 - У російській фармакопеї змієподібна раувольфія дозволена до застосування.

Протипоказання до застосування. Прийом препарату протипоказаний при тяжких органічних серцево-судинних захворюваннях з явищами декомпенсації, а також при вираженій брадикардії, нефросклерозі, церебральному склерозі.

Побічна дія. У малих дозах побічних явищ немає. Не слід перевищувати вказану дозу. Ознака перевищення оптимальної дози – закладеність носа.

Дозування: 1-2 таблетки 2 рази на день.

Склад на 1 таблетку:

 - Sarpagandha (Roulfia serprntina) 140mg,

 - Khurasani Ajwain (Hyoscyamus muticus) 28mg,

 - Jatamansi (Nardostachys jatamansi) 14mg,

 - Piplamool (Piper longum 45.5mg).Умови зберігання: зберігати в сухому, прохолодному місці, захищеному від вологи та впливу прямих сонячних променів, при температурі, що не перевищує 30 С. Не зберігати в холодильнику.

Це загальні рекомендації щодо прийому препарату Сарпагандха Гханваті. Перед початком прийому препарату рекомендуємо проконсультуватися з фахівцем з Аюрведі.

Виробник: Unjha Ayurvedic Pharmacy, India

Упаковка: 40 таблеток

Відгуки Sarpagandha (40 tab) UNJHA Сарпагандха гхан вати

Рекомендовані товари

0701129
Lasuna (Ласуна) Himalaya 60 таблеток

Ласуна - эффективное средство для оздоровления сосудов и нормализации коронарной функции. ..

9400064
Cardimap Maharishi 100 таблеток Кардімап

Кардімап - засіб від підвищеного артеріального тиску, а також проблем серцево-судинної ..

0711239
Prabhakar vati Dabur 60 таблеток Прабхакар бати

Прабхакар бати – уникальный аюрведический препарат, комплексное решение сердечных проблем!..

Sarpagandha (40 tab) UNJHA Сарпагандха гхан вати