• Ваш кошик порожній!

Купити Біндунг-психотерапія: дитинство і ранній вік. Консультування і терапія, засновані на теорії прихильності. Бріш К.

Артикул:01047784
Немає відгуків
Біндунг-психотерапія: дитинство і ранній вік. Консультування і терапія, засновані на теорії прихильності. Бріш К.
275 грн
Liqpay
Оплата LiqPAY
online на сайті
 
Забрати з магазину
Забрати з магазину
Адреса: м.Одеса, вул.Жуковського 17
 
Нова пошта по Україні
Нова пошта
по Україні та за кордон
від 70 грн ok
Укрпошта
Ukrposhta
по Україні та за кордон
від 45 грн ok

Опис Купити Біндунг-психотерапія: дитинство і ранній вік. Консультування і терапія, засновані на теорії прихильності. Бріш К.

Професор Карл Бріш, психіатр, психотерапевт і дослідник теорії прихильності, вперше показав на практиці, яким чином теорія Джона Боулбі може застосовуватися в консультуванні і психотерапії. Цей напрямок він назвав біндунг-психотерапією - підходом, який може бути як самостійним, так і додатковим інструментом у роботі фахівців. Можливостям біндунг-психотерапії в роботі з усіма віковими групами - від дитячих проблем до складнощів дорослого віку - професор Бріш присвятив серію книг "Консультування і терапія, засновані на теорії прихильності". Друга книга серії - "Дитинство і ранній вік" - присвячена розвитку прихильності в перші три роки життя. Автор докладно описує різні проблеми, що виникають в цьому віці: страх розставання, втрати в ранньому дитинстві, звикання до ясел, суперництво між дітьми і т.д. На безлічі прикладів показано, як різні симптоми у дітей співвідносяться з життєвою історією і раннім дитячим досвідом прихильності у їхніх батьків. Описано методи психотерапевтичної допомоги, орієнтовані на формування прихильності, а також різні підходи, що включають травматерапію і засновану на відеозаписі діагностику і терапію взаємодії.

Кніга призначена всім, хто працює з батьками, немовлятами і дітьми раннього віку: педіатрам, лікарям загального профілю, акушеркам, медсестрам і нянечкам, психіатрів і психотерапевтів, які працюють з дітьми, підлітками та дорослими, психологам, консультантам, соціальним працівникам, педагогам, дефектолога , фахівцям з лікувальної фізкультури, вихователям і духовним наставникам, а також самим батькам.

Видавництво
Генезис
Кількість сторінок
204
Обкладинка
Увага! Зовнішній вигляд обкладинки може відрізнятися від заявленої на сайті!
Палітурка
Тверда

Відгуки Купити Біндунг-психотерапія: дитинство і ранній вік. Консультування і терапія, засновані на теорії прихильності. Бріш К.

Рекомендовані товари

01041132
Біндунг-психотерапія: вагітність і пологи. Бріш К.

Професор Карл Бріш, психіатр, психотерапевт і дослідник теорії прихильності, вперше показа..

0126077
Терапія пар в теорії об'єктивних відносин | Шарфф Д.

У книзі, написаній провідними фахівцями в області теорії і практики об'єктних відносин Дев..

0104372
Що таке прихильність? Емоційний розвиток Мерсер Дж

У книзі критично і з різних сторін обговорюється феномен прихильності - ті емоційні зв'язк..

Біндунг-психотерапія: дитинство і ранній вік. Консультування і терапія, засновані на теорії прихильності. Бріш К.