• Ваш кошик порожній!

Brahmi Vati Dabur 40 таблеток Брахмі Ваті

Артикул:9400077
Немає відгуків
Brahmi Vati Dabur 40 таблеток Брахмі Ваті
127 грн
Liqpay
Оплата LiqPAY
online на сайті
 
Забрати з магазину
Забрати з магазину
Адреса: м.Одеса, вул.Жуковського 17
 
Нова пошта по Україні
Нова пошта
по Україні та за кордон
від 70 грн ok
Укрпошта
Ukrposhta
по Україні та за кордон
від 45 грн ok

Опис Brahmi Vati Dabur 40 таблеток Брахмі Ваті

Брахмі Вати – ефективний препарат для покращення перебігу процесів у головному мозку. Активні компоненти до складу засобу покращують обмін речовин, гармонізують нервову систему, підвищують розумову активність і надають вплив на організм, що омолоджує.

Засіб застосовується для лікування тривожних невротичних розладів, розсіяності розуму, порушення сну, пов'язаних з нав'язливими думками і неврастенічної активністю. Препарат очищає кров, що позитивно позначається на стані шкіри: зникає вугрова хвороба, фурункулез, екзема та ін шкірні недуги, і навіть інші захворювання, пов'язані із забрудненням крові.

Брахмі Вати допомагає легше переносити підвищені психічні та ментальні навантаження. Він також нормалізує мозкову діяльність, якщо людина без гострої необхідності надто багато аналізує та переживає. Корисний для учнів у період сесій та всім працівникам розумової праці.

Препарат сприяє нейтралізації головного болю, що викликається спазмами мозкових судин та їх звуженням, оскільки нормалізує мозковий кровообіг. При цьому принцип його впливу принципово відрізняється від того ж ефекту анальгетиків, які просто обманюють мозок, пригнічуючи імпульси болю, що проводяться, у свідомість. Брахмі Ваті усуває причину болю, розслаблюючи гладку мускулатуру і знімаючи спазми.

Даний засіб нормалізує обмінні процеси, омолоджує організм, має сечогінну і жарознижувальну дію, зміцнює імунітет і уповільнює процес старіння. Підвищує працездатність ендокринної системи, а також зміцнює одну з найважливіших її ланок – надниркові залози.Приводить у рівновагу праву та ліву півкулі головного мозку, відновлює слух.

Людям після 50 років рекомендується хоча б раз на рік проходити профілактичний курс Брахмі Вати для оптимальної роботи мнестичних процесів та загальної підтримки організму.

Активні інгредієнти:

Брахмі (Bacopa monnieri). Як правило, цей чудовий препарат використовують для того, щоб покращити розумову діяльність. Ця рослина підвищує інтелект, покращує пам'ять, швидкість реакції, і в цілому корисно за будь-яких порушень діяльності головного мозку. Його активно використовують працівники розумової праці, а також учні. Літнім людям, швидкість мислення яких зазвичай уповільнюється, рекомендується проходити курс прийому Брахмі щорічно. Допомагає при склерозі та хворобі Паркінсона. Однак варто відзначити, що цей препарат корисний і за інших захворювань. Він лікує інфекції сечовивідних шляхів та будь-які венеричні захворювання (проте в цьому випадку краще вживати його в комплексі). Полегшує стан жінок при ПМС, знімає дратівливість, що супроводжує їх, і перепади настрою. Упорядковує нервову систему і допомагає заспокоїтися, особливо в періоди стресів. Повертає здоровий сон та апетит.

Абхрак бхасма (Siliciolithos). Спеціальним чином подрібнена та за допомогою трав оброблена слюда. Допомагає позбутися хронічних хвороб, у тому числі хвороб серця, кашлю, анемії, астми, захворювань очей та кишкових хвороб.

Шиладжит (Asphaltum).Складний природний мінерально-органічний комплекс біологічно активних речовин, що містить понад 60 різних хімічних сполук та понад 80 мінералів натурального походження, необхідні підтримки життєвої рівноваги в організмі. Мінерали, що входять до складу препарату, не аналогічні до мінералів у біодобавках, представлених на ринку. Це мінерали в іонній формі, які перед цим були увібрані рослиною із землі та повітря, а потім повернуті землі. Таким чином, вони легко та повністю засвоюються всіма клітинами організму.

Ванга бхасма (Stannum). Спеціальним чином подрібнене та за допомогою трав оброблене олово. Використовується для покращення витривалості та інтелекту, при астмі, кашлі та інших проблемах з респіраторною системою, діабеті та сечостатевих хвороб, позбавляє паразитів, лікує анорексію та покращує стан шкіри.

Інструкція застосування: дорослі приймають по одній таблетці препарату 2 рази на день перед їдою. Діти від 6 до 14 років – по одній таблетці. Курс терапії триває 2 місяці. З метою профілактики можна приймати по 1 таблетці на ніч 3-4 місяці. Препарат рекомендується приймати за призначенням та під контролем фахівця.

Склад тоніка для мозку Брахмі Вати: кожна таблетка масою 250 мг містить: Брахмі (Bacopa monnieri) – 96.15 мг, Рас Синдура (Ras Sindura) – 38.46 мг, Абхрак бхасма (Siliciolithos) – 19.23 мг, Ванга бхасма ( Ванга бхасма) , Шиладжит (Asphaltum) – 19.23 мг, Чорний перець (Piper nigrum), – 19.23 мг, Піппалі (Piper longum) – 19.23 мг, Ембелія кисла (Embelia ribes) – 19.23 мг.

Призначення: нервові хвороби, головний біль, підвищені інтелектуальні навантаження, зниження пам'яті, випадання волосся, деякі хвороби шкіри, занепад сил, передчасна старість, судомні синдроми, синусит, тонзиліт.

Виробник
Dabur

Відгуки Brahmi Vati Dabur 40 таблеток Брахмі Ваті

Рекомендовані товари

9400065
Restone Maharishi 100 таблеток Рестон

Рестон – це збалансований склад расаян, що особливо підходить для психології та фізіології..

0701050
Brahmi himalaya 250mg. 60caps. Брахмі

Брахмі – важливий омолоджуючий засіб в аюрведичній медицині. Це основний засіб для стимулю..

0789004
Brahmi churna 50gm NIDCO НЕРВЫ

Описание: Брами, другое название Готукула, произрастает и Индии и по своей природе относит..

9400085
Brahmi vati 80tab Baidyanath НЕРВЫ

Брахмі Вати - натуральний препарат для омолодження організму та покращення протікання проц..

9400062
Medha vati 120tab Divya

Безопасный и эффективный аюрведический препарат для лечения и профилактики расстройств моз..

Brahmi Vati Dabur 40 таблеток Брахмі Ваті