• Ваш кошик порожній!

Руни рожевий кварц Scarabeo

Артикул:0501361
Немає відгуків
1150 грн
Liqpay
Оплата LiqPAY
online на сайті
 
Забрати з магазину
Забрати з магазину
Адреса: м.Одеса, вул.Жуковського 17
 
Нова пошта по Україні
Нова пошта
по Україні та за кордон
від 70 грн ok
Укрпошта
Ukrposhta
по Україні та за кордон
від 45 грн ok

Опис Руни рожевий кварц Scarabeo

Руни Рожевий кварц з гравіюванням

Рожевий кварц - одна з популярних різновидів кварцу. Своєю ніжною забарвленням, нагадує часом колір молодої рожевої шкіри, цей мінерал зобов'язаний нестійкими домішок марганцю і титану. Молочно-рожевий різновид кварцу користувалася особливою любов'ю ще за часів античності. Природний рожевий кварц зазвичай має внутрішні дефекти, мікротріщини, зони різної непрозорості і практично не буває ідеальним. Зазвичай не зустрічається у вигляді щіток і друз (віддільні кристали - це дуже велика рідкість), він видобувається у вигляді суцільного масиву щільно зрослися і невіддільних кристалів. Рідко утворює ограновані кристали і лише частково просвічує, а також більшою чи меншою мірою посічений тріщинами. Основне родовище кристалів рожевого кварцу знаходиться в Бразилії, але в цілому видобуток мінералу відбувається по всьому світу.

Говорячи про цілющі властивості, народні цілителі припускають, що цей мінерал сприятливо впливає на лімфатичну, видільну і імунну систему. Існує думка, що рожевий кварц зміцнює стінки кровоносних судин, тому його іноді рекомендують носити для профілактики. Рожевий колір мінералу сприяє поліпшенню настрою, підвищенню тонусу, позбавлення від нічних кошмарів, полегшує наслідки стресових ситуацій. Рожевий кварц впливає на серцеву чакру. У сучасній практичній магії рожевий кварц застосовується для усунення в оселі зон з підвищеною негативною енергетикою. Цей камінь дуже чутливий до прояву зла і чорного чаклунства і будучи використаний як маятник, чудово розповість про негативних і позитивних зонах квартири, садової ділянки, взагалі будь-якого місця, де його власник присутній. Його рекомендують носити на тілі в якості оберега від злих чар, пристріту. В деяких країнах вважається, що амулети і вироби з рожевого кварцу здатні продовжити життя. На Сході рожевий кварц застосовується як засіб, здатне зменшити душевну біль, подарувати людині спокій і прощення. Кулони і підвіски з рожевого кварцу є прекрасним амулетом, сприяє залученню любові і сімейного щастя. Жінкам, які бажають створити міцну сім'ю, слід носити на лівій руці браслет з цим каменем. Він приносить щастя і робить жінку більш привабливою, а так само допомагає створити навколо себе ауру доброзичливості, спокою і затишку. Чоловікам рожевий кварц корисний у трудовій діяльності, так як підживлює свого господаря додаткової світлою енергією.

Рожевий кварц допомагає відчути радість життя, відчути сутність любові, сприяє відкриттю серця. Рожевий кварц – це камінь, здатний допомогти людині осягнути таємниці світобудови і пізнати самого себе.

Виробник
Scarabeo
Кількість в упаковці
25 рун

Відгуки Руни рожевий кварц Scarabeo

Рекомендовані товари

9170006
Набор РУН для гадания из натуральных камней Золотой Кварц

Набор РУН для гадания из натуральных камней в мешочке Золотой Кварц..

Руни рожевий кварц Scarabeo Руни рожевий кварц Scarabeo