• Ваш кошик порожній!

Глибокий, Темний, Небеспечний Оракул - Deep, Dark & Dangerous

Артикул:05011240
Немає відгуків
1300 грн
Liqpay
Оплата LiqPAY
online на сайті
 
Забрати з магазину
Забрати з магазину
Адреса: м.Одеса, вул.Жуковського 17
 
Нова пошта по Україні
Нова пошта
по Україні та за кордон
від 70 грн ok
Укрпошта
Ukrposhta
по Україні та за кордон
від 45 грн ok

Опис Глибокий, Темний, Небеспечний Оракул - Deep, Dark & Dangerous

У темряві велика краса і сила.

У світі, де все здається поверхневим і виставленим напоказ, у вас є шанс глибше заглибитися у своє ворожіння та отримати повніші вказівки. Коли ми ступаємо в царство монстрів і речей, які б’ються вночі, що, якщо те, що здається страшним і небезпечним, насправді є факелом, який виводить нас із темряви до божественної цілісності?

 

Досліджуйте відомі та рідкісні істоти «темряви», щоб ваше власне життя могло бути освітленим. Від культової Медузи до русалок, валькірій, вампірів, селкі та сивіл, ви можете знайти світло в глибині, темряві та небезпеці. Приголомшливі образи, міфи та стародавні історії про глибокі, темні та небезпечні створіння світу, богині та богів, героїв та тіні.

 

Зрозумійте священну подвійність темряви та світла, щоб краще збалансувати своє «Я» з вирівняними рослинами та кристалами для кожної карти, щоб підвищити ефективність вашої роботи.

Країна виробник
Австралія
Мова
англійська

Відгуки Глибокий, Темний, Небеспечний Оракул - Deep, Dark & Dangerous

Глибокий, Темний, Небеспечний Оракул - Deep, Dark & Dangerous Глибокий, Темний, Небеспечний Оракул - Deep, Dark & Dangerous Глибокий, Темний, Небеспечний Оракул - Deep, Dark & Dangerous Глибокий, Темний, Небеспечний Оракул - Deep, Dark & Dangerous Глибокий, Темний, Небеспечний Оракул - Deep, Dark & Dangerous Глибокий, Темний, Небеспечний Оракул - Deep, Dark & Dangerous