• Ваш кошик порожній!

Хаос. Як безлад змінює наше життя на краще. Харфорд Т.

Артикул:010456781
Немає відгуків
Хаос. Як безлад змінює наше життя на краще. Харфорд Т.
210 грн
Liqpay
Оплата LiqPAY
online на сайті
 
Забрати з магазину
Забрати з магазину
Адреса: м.Одеса, вул.Жуковського 17
 
Нова пошта по Україні
Нова пошта
по Україні та за кордон
від 70 грн ok
Укрпошта
Ukrposhta
по Україні та за кордон
від 45 грн ok

Опис Хаос. Як безлад змінює наше життя на краще. Харфорд Т.

"Економіст під прикриттям" Тім Харфорд розповідає, як трохи безладу і хаосу можуть зробити вас креативніше і продуктивніше.

Ідея, на якій заснована ця книга, в тому, що ми часто піддаємося спокусі "охайного розуму", коли насправді нам краще піддатися певною мірою безладу.

Це відноситься до публічного оратору, який залишається вірним сценарієм, війська, що ретельно опрацьовує стратегію, письменнику, який прагне не відволікатися, політику, який ставить вимірні цілі в сфері громадських послуг, босові, який наполягає на чистих столах у всіх, керівнику групи, який прагне, щоб усі члени команди ладнали один з одним. Ми піддаємося спокусі чистоти в нашому повсякденному житті, коли витрачаємо час на архівацію пошти, заповнюємо анкети на сайтах знайомств, які обіцяють підібрати нам ідеального партнера, або відправляємо дітей на місцеву дитячу площадку замість того, щоб дозволити їм вільно бігати по району.

Звичайно, іноді прагнення наводити чистоту - наше, здавалося б, вроджене бажання створити світ упорядкований, що підлягає кількісній оцінці, акуратно структурований за чіткими категоріями, спланований і передбачуваний - корисно. Інакше цей інстинкт не укорінився б так сильно.

Автор
Харфорд Т.
Доставка/Оплата
Товар до 300 грн відправляємо за попередньою оплатою
Кількість сторінок
354
Мова
Російська
Обкладинка
М'яка

Відгуки Хаос. Як безлад змінює наше життя на краще. Харфорд Т.

Хаос. Як безлад змінює наше життя на краще. Харфорд Т.