• Ваш кошик порожній!

Метафоричні асоціативні карти "Хто ж Я?". Андрушко А., Базика Н. на укр.

Артикул:01027036
Немає відгуків
1000 грн
Liqpay
Оплата LiqPAY
online на сайті
 
Забрати з магазину
Забрати з магазину
Адреса: м.Одеса, вул.Жуковського 17
 
Нова пошта по Україні
Нова пошта
по Україні та за кордон
від 70 грн ok
Укрпошта
Ukrposhta
по Україні та за кордон
від 45 грн ok

Опис Метафоричні асоціативні карти "Хто ж Я?". Андрушко А., Базика Н. на укр.

МАК "Хто ж Я?" призначений для особистого розвитку, самомотивації, натхнення та розкриття творчого потенціалу. Представлені на картах образи допоможуть фахівцеві в ситуаціях психологічного супроводу розвитку особистості, вибору та прийняття рішення, налаштовують на оптимістичний та творчий лад, вселяють впевненість у силах. Це хороший інструмент для тих, хто не готовий стояти на місці, хто хоче оновлюватись, розвиватися, змінюватись на краще. Набір складається з двох колод: перша колода: «Тінь» — робота з витісненими станами, страхами, першопричиною; - Друга колода: «Ресурс» - робота з наповненням, пошуку ресурсу, мотивація.

 

Сфера застосування набору асоціативних карток «Хто ж Я?» включає: індивідуальне консультування, сімейну психотерапію, НЛП, метод символ-драму, гештальт-терапію, арт-терапію. У розряд клієнтських запитів, можна віднести такі як: складності в прийнятті рішень; виявлення життєвих цінностей та мотивації; підвищення усвідомлення людиною особистої відповідальності за життя; посилення особистої ефективності; розкриття творчих здібностей; вирішення конфліктних ситуацій; виявлення прихованих переконань, що заважають особистісному розвитку, та багато іншого. Карти власними силами не приймуть за Вас рішення! Але вони висвітлять коло тем, пов'язаних із питанням і ситуацією, що його породила. А також карти допоможуть визначити наслідки того чи іншого рішення.

 

У комплект входить 2 колоди: колода «Ресурс» - 64 карти (7*10 см); колода «Тінь» - 64 карти (7*10 см); коробочка. Автори колоди: Андрушко Олександр, Базика Наталія.

Автор
Андрушко Олександр, Базика Наталя
Кількість карт
128 шт
Комплектація
Карти 128 шт + інструкція
Мова
Українська

Відгуки Метафоричні асоціативні карти "Хто ж Я?". Андрушко А., Базика Н. на укр.

Метафоричні асоціативні карти "Хто ж Я?". Андрушко А., Базика Н. на укр. Метафоричні асоціативні карти "Хто ж Я?". Андрушко А., Базика Н. на укр. Метафоричні асоціативні карти "Хто ж Я?". Андрушко А., Базика Н. на укр. Метафоричні асоціативні карти "Хто ж Я?". Андрушко А., Базика Н. на укр. Метафоричні асоціативні карти "Хто ж Я?". Андрушко А., Базика Н. на укр.