• Ваш кошик порожній!

Метафоричні асоціативні карти "Майстерня сімейних історій" на укр.яз

Артикул:01027214
Немає відгуків
650 грн
Liqpay
Оплата LiqPAY
online на сайті
 
Забрати з магазину
Забрати з магазину
Адреса: м.Одеса, вул.Жуковського 17
 
Нова пошта по Україні
Нова пошта
по Україні та за кордон
від 70 грн ok
Укрпошта
Ukrposhta
по Україні та за кордон
від 45 грн ok

Опис Метафоричні асоціативні карти "Майстерня сімейних історій" на укр.яз

Автор – Івженко Інна

Художник-Ладо Тевдорадзе

-Розмір: 12 х 8 см.

Додається інструкція щодо використання.

Метафоричні асоціативні картинки (МАК) – це універсальний інструмент арт-терапії, який ефективно використовується психологами, соціальними працівниками, психотерапевтами, викладачами та ін. в індивідуальній та груповій роботі.

МАК — психологічне дзеркало, яке допомагає виявити такі стани та сторони особистості, які потребують додаткової уваги та розвитку. Завдяки метафорі та візуальним образам, метафоричні асоціативні картинки дозволяють легко обійти механізми психологічного захисту клієнта, вибудувати «розмову» з його підсвідомістю, і, як наслідок, отримати в короткий термін необхідний обсяг інформації для якісної роботи з вирішення проблеми. Кожна картинка – це кольорова кнопка для запуску фантазії, ідей та асоціацій клієнта.

Набір метафоричних асоціативних картинок «Майстерня сімейних історій» створено з метою зміцнення зв’язку людини із сімейною системою за допомогою створення різних історій.

Іноді в нас виникає необхідність розповісти іншим історію своєї сім’ї, або історію про якісь моменти з життя сім’ї, щоб події, які для нас є хвилюючими і важливими, заграли новими чарівними мелодіями пам’яті. 
І щоразу, складаючи та переказуючи історії зі свого власного життя, сімейні історії, історії з життя роду, ми розуміємо, що наша особистість це результат поєднання часток різних спогадів, які ми зберігаємо та несемо у собі…

Автор
Івженко Інна
Розмір
12 х 8 см

Відгуки Метафоричні асоціативні карти "Майстерня сімейних історій" на укр.яз

Метафоричні асоціативні карти "Майстерня сімейних історій" на укр.яз Метафоричні асоціативні карти "Майстерня сімейних історій" на укр.яз