• Ваш кошик порожній!

Метафоричні асоціативні карти "Зцілення внутрішньої дитини"

Артикул:01027102
Немає відгуків
450 грн
Liqpay
Оплата LiqPAY
online на сайті
 
Забрати з магазину
Забрати з магазину
Адреса: м.Одеса, вул.Жуковського 17
 
Нова пошта по Україні
Нова пошта
по Україні та за кордон
від 70 грн ok
Укрпошта
Ukrposhta
по Україні та за кордон
від 45 грн ok

Опис Метафоричні асоціативні карти "Зцілення внутрішньої дитини"

Унікальний продукт «Зцілення Внутрішньої Дитини» є колодою карт, які створені для вирішення ситуативних запитів. Вони пов'язані з внутрішнім емоційним станом дітей. Колода складається із 100 яскравих, метафоричних асоціативних карт. Корисний та зручний для застосування продукт допоможе виявити на ранній стадії внутрішні переживання та установки. Це відбитки, які незмінно накладаються на все життя людини. Часто поява таких дитячих установок призводить до складнощів у взаєминах з людьми, зовнішніх і внутрішніх конфліктів, тобто до порушення гармонійного стану давно виросла, вже дорослої людини.

Карти колоди «Зцілення Внутрішньої дитини» вирішують багато завдань. З їх допомогою можна: поринути в дитинство і згадати колишні проблеми; підняти негативні емоційні стани; визначити негативні установки, що виникли у дитинстві; трансформувати їх у позитивні установки дорослої людини; «познайомитися» зі своєю Внутрішньою Дитиною та «спілкуватися» з нею; виявити приховані ресурси та вирішувати конфлікти в собі; використовувати як додатковий наочний інструмент у роботі з психотерапевтичною грою «Зцілення внутрішньої дитини». З урахуванням підбору вправ для різних вікових категорій колодою МАК «Зцілення Внутрішньої дитини» можна скористатися з 7 років. Продукт застосовується для індивідуальної та групової роботи.

Метафоричні карти рекомендовані для психологів, психотерапевтів, соціальних працівників, освітян, коучів, батьків. Колода корисна всім, хто прагне самопізнання та самовдосконалення. 20 – портрети дітей до 7 років, з особами, що відображають різні емоції; 80 - зображення емоційних ситуацій, що у дітей у дошкільний період.

 

 

Кількість карт
100
Країна виробник
Україна
Мова
Російська

Відгуки Метафоричні асоціативні карти "Зцілення внутрішньої дитини"

Метафоричні асоціативні карти "Зцілення внутрішньої дитини" Метафоричні асоціативні карти "Зцілення внутрішньої дитини"